Liinide nr 3 ja 73 bussid suunatakse õhtuti ümbersõidule

Seoses Tööstuse tänava raudtee ülesõidu sulgemisega ehitustöödeks suunatakse 14.-16. oktoobril liinide nr. 3 ja 73 bussid õhtuti ümbersõidule. 

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Liinide nr 3 ja 73 bussid suunatakse õhtuti ümbersõidule

Toimetaja: Sandra Lepik

Seoses Tööstuse tänava raudtee ülesõidu sulgemisega ehitustöödeks suunatakse 14.-16. oktoobril liinide nr. 3 ja 73 bussid õhtuti ümbersõidule. 

Järgmise nädala esmaspäevast algavad viis päeva kestvad Tööstuse raudteeülesõidu renoveerimistööd, mille käigus toimub ülesõidukatte vahetus ning kaasneva tööna rööbaste ning liiprite vahetus. Tööd toovad kaasa ka ülesõidu ajutisi sulgemisi öisel ajal, jalakäijatele on raudtee ületus tagatud kogu perioodil.

"Tööstuse ülesõit on meie tööde nimistus järgnev raudteeületuskoht Põhja-Tallinnas, mis on halvas tehnilises seisukorras ning vajab renoveerimist. Kindlasti muutub pärast tööde lõppu raudteeületus autosõitjale mugavamaks ning sujuvamaks, samuti väheneb rongiliiklusest tingitud müra," kommenteeris Eesti Raudtee ehitusteenistuse juht Riho Vjatkin.

Suuremad tööd on planeeritud vahemikku 14. oktoober kuni 18. oktoober kell 19.00-5.00. "Tööstuse tänava kandis sõidukiga liiklejatelt palume mõistvat suhtumist ja arvestada, et liiklus on öösiti ümber korraldatud. Vastav info ja märgistus paigaldatakse juurdepääsuteedele. Päevasel ajal jääb üks liiklussuund autodele siiski avatuks ning liiklust korraldatakse ajutise skeemi järgi," lisas Vjatkin.

Ümbersõidule suunatakse alates kella 19.00 kuni busside tööpäeva lõpuni. Seoses ümbersõiduga esineb antud bussiliinidel kehtestatud sõiduplaanist kõrvalekaldumisi.

Bussiliin nr 3 suunatakse ümbersõidule Randla suunal: Tööstuse tn, Volta tn, Kopli tn, Erika tn ja Tööstuse tn ning Veerenni suunal: Tööstuse tn, Erika tn, Kopli tn, Volta tn ja Tööstuse tn, tehes Erika peatuse Erika tänaval asuvas peatuses ja jättes mõlemal sõidusuunal ära Volta peatused Tööstuse tänaval.

Bussiliin nr 73 suunatakse ümbersõidule Tööstuse suunal: Kalaranna tn, Tööstuse tn, Volta tn, Kopli tn, Erika tn ja Tööstuse tn, tehes ümbersõidul ajutise Miinisadama peatuse Kalaranna tänaval enne Tööstuse tn ristmikku ning Veerenni suunal: Tööstuse tn, Erika tn, Kopli tn, Volta tn, Tööstuse tn ja Kalaranna tn, tehes Erika peatuse Erika tänaval asuvas peatuses ning  mõlemal sõidusuunal tehakse Volta peatused Tööstuse tänaval.

Kõigil liiklejail palutakse hoolikalt järgida liikluskorraldusvahendite nõudeid!

Laadimine...Laadimine...