9 kommentaari

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Eks ta nii õige olegi. Ettevõtluses ei kujutaks keegi ettegi, et mingi kolhoos juhib, kusjuures isegi riigiettevõtetes mitte. Isegi bolševikud said sellest omal ajal revolutsioonilise eufooria hajudes üsna kiiresti aru.

W.

Vasta kommentaarile

Mulle meeldib, et Keskerakond jääb üksi Tallinna juhtima.
Mis puutub nende esikõnelejasse, siis tegutsegu prügifirmadega edasi.

Mari

Vasta kommentaarile

Teemaga „sotsid Tallinnas võimule“ tuleb meelde üks tuntud lastelaul „UHTI-UHTI UHKESTI“..Sotside sissevõetud ülbelt väljapressimispositsioonilt koos Vakra laiasuu latramisega laskmata karunaha jägamisel ja meedia kaudu omale võimupositsioonide nõutamine tekitas koheselt tõrge, et sellest midagi head välja ei tule. Vetoõigus helveskaalus partnerile, noh mida veel ? Sotsid tõmbasid end ikka liiga õhku täis täpselt nagu Põis tuntud laulusalmis ja lõhki see Põis läkski. Sotside käitumine võiks olla õppetunniks kuidas ei peaks koalitsiooniläbirääkimistele minema -kuidas usaldust ja koostöösoovi kohe eos lämmatada. Kiidan heaks keski otsuse. Sotside riigi tasandil läbirääkijad olid ilmselgelt intelligentsemad.Arvan et mitte ükski partei ei oleks vastu võtnud sellist Vakra ja CO taolist ärplevat kosilast.
On täiesti ilmne sarnasus olemas RE ja Tallinnas sotside võimule pürgijate vahel , see on - ülbus.Ülbus mis kukutas oravad võimult riigi tasandil ja ega sellest õppust ikka ei võetud , takkapihta ka Pärnus, kus neil oli käes jämedam ots . Nüüd kukkusid ka sotsid omaenda kraabitud auku. Ise tehtud , hästi tehtud.

...

Vasta kommentaarile

jätkub korruptsoon ja venestamine...

kolmel punktil õigus:( postitas:

Erma rahadega jätkub korruptsioon edasi!?!?

August

Vasta kommentaarile

Te vaadake Vakra silmi - tal on hullu inimese silmad, samasugused on ka Loonel, Vakral pole närvidega kõik korras, seega ka mõistusega. Jumal tänatud, et hull Tallinna juhtima ei pääsenud.

otsus on õige

Vasta kommentaarile

Tegu vähemalt Tallinna linnajuhtimises ebausaldusväärsete partneritega ja täiesti absurdne taotlus mingi uussotsi - mis sest, et teeneka juristi - esitamine linnavolikogu esimehe kandidaadiks. Võimalik, et just too viimane oli määrav elik radikamees Vakra keeras Helve Särgavaga vindi lihtlabaselt üle. Tallinna linnavolikogu on juhitud ühehäälse enamusega ja lisaks ühel Keskerakonna fraktsiooni mittekuuluval linnavolikogu liikmel piisavalt poliitilist kogemust võimalikult tekkivate küsimuste lahendamiseks. Ja muide ärme unustame, et Helmede seltskonnaga kohtumine toimus ja seisukohti esitati, seega teatud olukorras võib teat toetus ka sealt tulla. Seega teeb poliitikat Tallinnas selleks ju seatud.

Laadimine...Laadimine...