5 kommentaari

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Eks see tõsi ole, et ei saa nautida otse kesklinnas asuvaid transporditeenuseid seal asuvate sadamate, lennuväljade jne. näol, kui nende juurde vaid jalakäijate ja jalgrattateed viivad, eriti veel kui eestlaste enamus kujutab endist rahvast, kellele auto on isegi tähtsam kui mustlasele hobune! Ja kui samas selle maa probleemiks pole endiselt mitte autostumine vaid hoopis kiire linnastumine, ei tohiks meil küll loodusest, mille keskel soovi korral elada puudust olla, et ka Tallinnas külamiljööd iga hinna eest hoidma peaks. Pealegi on seda siin niigi nii palju, et isegi kui veel terve tosin Reidi teid juurde ehitada, ei kaoks see veel siis ka siit kuhugi.

Kurt Vonne

Vasta kommentaarile

Eesmärgiks tuleb seada kogu planeedi asfalteerimise!

andrus

Vasta kommentaarile

Ohhoo, reikopi arusaam linnadest kuulub küll eelmisesse sajandisse - laiad teed, tossavad autod ja pepsid autojuhid - reikop vaata ringi veidi maailmas, näiteks Oslos vöi Kopenhaagenis - linnad on möeldud inimestele ja jalgratturitele, mitte pomodele mersudega. Ei usu grammigi reikopi rohelist maailmavaadet, pigem ikka reformierakondliku poliitika viljelejat, ega ta muidu nii kaua rahvusringhäälingus usinat reamehe tööd poleks teinud - 10 aastat hommikuid ja teine kümme ringvaates - vöiks ikka oma autorisaate teha, aga ju ei kölba selleks. Aga muidu - VALIGE ROHELISED!

juku

Vasta kommentaarile

Vanad ja kulunud saatejuhid tuleb ka eetrist ära koristada, asendamatuid pole ja saab tuua uued ning värsked näod asemele.

Halloo Reikop!

Vasta kommentaarile

See on õige mõte ja mitte ainult Teie oma. Aga seda ma ei tahtnud öelda vaid et KAHJU, et Te nüüd alles häält tegite. Muidugi on linn teede tegemiseks. Ja ka n.ö hõlmikpuid taga nutta on ka VALDAVALT naiivne. Väga naiivne. Mina annaks Taavi Aasale nõu. Kompromiss on poliitika vääramatu osa, aga ainult siis kui ta on tark ja läbikaalutud nõuanne. Praegusel pr. Suzul peaks nii palju oidu olema, et oma "nõudmistes" targem olla. Teie vedamine linnaametnikuks saada ei tohiks "katust ära viia", muidu olete muigealune. Reidi tee ärgu tulgu nuditud, sest 100% võib siis kindel olla, et hakatakse uue "targa" grupi juhtimisel tänitama, et no miks nii vähe radu ja miks nii kitsas tee? Ja kindlasti ei jää need ainsateks miksideks!
Nii et ärge taganege tarkadest mõtetest ja plaanidest nii kergekäeliselt!

Laadimine...Laadimine...