Nõmme saab sügise uue keskuse - Manta Maja

Tegelikult pole tegemist pelgalt büroohoonega, vaid keskusega, mis võiks ühendada kõiki nõmmekaid ja lähikonna valdade kodanikke," sõnas Nõmme linnaosavanem Tiia-Liis Jürgenson.

Pilt: http://www.facebook.com/mantamaja

Nõmme saab sügise uue keskuse - Manta Maja (1)

Tegelikult pole tegemist pelgalt büroohoonega, vaid keskusega, mis võiks ühendada kõiki nõmmekaid ja lähikonna valdade kodanikke," sõnas Nõmme linnaosavanem Tiia-Liis Jürgenson.

Selle aasta oktoobris avab Nõmmel uksed uus keskus Manta Maja, mis ühendab endas nii äri- kui vaba aja veetmise võimalusi. Keskuses saab olema kohvik, Fitness24 spordiklubi, poed ning Nõmme esimene väikettevõtjatele suunatud ühiskontor.

Vabaduse puiestee ja Naaritse tänava nurgal asuv enam kui 2000-ruutmeetril laiuv keskus on suunatud eelkõige Nõmme ning ümbritsevate asumite elanikele ja ettevõtjatele, kel sügisest on suurem valik võimalusi nii vaba aja veetmiseks kui kontoripinna valikul.

Uue keskuse ideed teostab kinnivaraarendusega tegelev ettevõte Hammerhead. Firma esindaja Allan Kooli sõnul luuakse Manta Maja näol kaasaegsete ja kvaliteetsete tehno- ning viimistluslahendustega ärikeskus, kus lisaks traditsioonilistele kontoripindadega avatakse ka ühiskontor. "Oleme käinud mitmetes inkubaatori tüüpi büroohotellides ja seejuures täheldanud, kui inspireeriv selline töökeskkond olla võib. Praktika näitab, et sellises keskkonnas töötamisest on reaalne kasu nii uute kontaktide kui ühisprojektide näol. Spetsialistide koondamine ühte hoonesse tekitab kõigi tegevusi toetava sünergia," kinnitab Kool. Töökoha hinnad algavad 150 eurost kuus koos kõigi maja poolt pakutava kasutusega.

Nõmme linnaosavanem Tiia-Liis Jürgenson tõdeb, et Nõmmel ja selle lähiümbruses tegutseb palju tublisid ettevõtjaid, kel nüüd avaneb võimalus üheskoos Manta Majas oma ideed ellu viia. "Tegelikult pole tegemist pelgalt büroohoonega, vaid keskusega, mis võiks ühendada kõiki nõmmekaid ja lähikonna valdade kodanikke," lisab Jürgenson.

Manta Maja projekteerimisel on arvesse võetud nii keskkonda kui inimeste heaolu. Lisaks kaasaegsetele ventilatsiooni ja jahutussüsteemidele on hoone katusele paigaldaldatud ligi 30KV mahus päiksepaneele, mille boonuseks on lisaks keskkonnahoiule ka soodsamad kõrvalkulud. Büroopindade siselahendustesse on nii kontoritesse kui nõupidamisrumidesse planeeritud ergonoomiline mööbel ning mugavad elektriliselt tõstetavad lauad. Hoone ümber hakkab laiuma mõnus rekreatsiooniala, mis võimaldab ilusa ilma korral vabas õhus töötada.

Manta Maja asub aadressil Naaritsa 4 - vahetult Vabaduse puiestee ääres, ning on hea nähtavuse ning juurdepääsuga. Kohe maja ees asub linnaliini bussipeatus ning hoonest umbes viieminutilise jalutuskäigu kaugusel asub Pääsküla rongipeatus.

Manta Maja avab huvilistele uksed selle aasta oktoobris.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...