Tallinn

Taavi Aas: tasuta ühistransport jääb, ennast igaveseks nimetav seltskond võib-olla mitte

Taavi Aas: tasuta ühistransport jääb, ennast igaveseks nimetav seltskond võib-olla mitte (3)

Isamaa poliitik Kaido Kukk väidab, et tasuta ühistransport pole pakkunud autodele piisavat alternatiivi, sest sõitjaid võiks olla rohkem. "Hea igavene Isamaa, kas te tõesti arvate, kui kehtestame jälle pileti, hakkavad inimesed rohkem ühistranspordiga sõitma?" küsis Tallinna linnapea Taavi Aas. "Vaevalt küll." Ta lisas, et Kukk eksib väites, et tasuta transport ei toonud kaasa reisijate arvu kasvu.

Belobrovtsev: pealinna haridussüsteem toimib juba praegu ühtselt
Haridus Tallinn

Belobrovtsev: pealinna haridussüsteem toimib juba praegu ühtselt

"Linna kõigis lasteaedades alustatakse eesti keele õpet kolmeaastaselt," sõnas abilinnapea Vadim Belobrovtsev. "Õpetamine toimub eraldi keeletegevuste kaudu, mida viivad läbi eesti keele õpetajad, rühmaõpetajate poolt keeleõpet teiste tegevustega lõimides või keelekümbluse metoodikat rakendades."

ROHELINE LIIKUMINE: Tallinna Linnatransport hangib sada uut gaasibussi

ROHELINE LIIKUMINE: Tallinna Linnatransport hangib sada uut gaasibussi

 "Uued gaasibussid aitavad märgatavalt alandada liinikilomeetri omahinda, võimaldavad kasutada kodumaist biogaasi ja on tänastest linnaliinibussidest oluliselt väiksema ökoloogilise jalajäljega," selgitas Tallinna Linnatranspordi nõukogu esimees Kalle Klandorf gaasibussidele ülemineku tagamaid. "Samuti aitab otsus kaasa, et Tallinn võiks tulevikus kanda Euroopa Komisjoni rohelise pealinna tiitlit."

Ametivõimude hinnangul on Haabersti juhtum erakordne

Ametivõimude hinnangul on Haabersti juhtum erakordne

Täna õhtul toimus päästeametis pressikonverents, kus nii päästeameti, politsei, prokuratuuri kui ka tehnilise järelevalve ameti esindajad selgitasid laupäeval Haaberstis kahe lapse surmaga lõppenud juhtumi seni teada olevaid asjaolusid – kõlama jäi hinnang, et toimunu oli erakordne.

Lastekaitse ja noorsootöö saavad inimjõudu juurde

Lastekaitse ja noorsootöö saavad inimjõudu juurde

"Lastekaitse- ja noorsootöö on Kesklinna valitsuse olulisemaid prioriteete," sõnas Kesklinna vanem Vladimir Svet. "Usume, et uued spetsialistid saavad koostöös politsei, haridus-, tervishoiu- ja hoolekandeasutustega ning ühiskondlike organisatsioonidega muuta lastekaitse- ja noorsotöö veelgi tõhusamaks ja aidata rohkem abivajavaid lapsi ja noori."

Jufereva: haigekassa hangetes tuleks Lasnamäed eraldi piirkonnana võtta

Jufereva: haigekassa hangetes tuleks Lasnamäed eraldi piirkonnana võtta

"Linnaosa valitsus peab oluliseks, et meditsiiniteenuste osutamine linnaosa elanikele oleks võimalikult järjepidev, kiire ja kohane. Elanike arvult on Lasnamäe linnaosa Eestimaa suuruselt teine "linn", sõnas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva. "Pean õigeks, et eriarstiabi hanke ettevalmistamisel ning läbiviimisel tuleks meie linnaosa vaadelda lausa eraldi piirkonnana."

FOTOD JA VIDEO! Eesti suurima spaa- ja saunakeskusega Mustamäe Elamuste Keskus avas oma uksed!

FOTOD JA VIDEO! Eesti suurima spaa- ja saunakeskusega Mustamäe Elamuste Keskus avas oma uksed! (3)

"Kindlasti hakatakse sinna käima ka teistest linnaosadest, arvestades, et tegemist on linna moodsaima ja võimsaima spaaga," sõnas abilinnapea Eha Võrk. Keskuses on kuue 25-meetrise rajaga ujula ning lastebassein, Eesti moodsaim ja suurim 16 rajaga bowlingusaal, spordiklubide keti 24-7 Fitness jõusaal ja rühmatreeningute saal, Eestis unikaalsete tehniliste lahendustega akrobaatikasaal ja Eesti suurim batuudikeskus.

MÜRKIDEST VABAKS: Tallinn tahab liituda pestitsiidivabade linnade võrgustikuga

MÜRKIDEST VABAKS: Tallinn tahab liituda pestitsiidivabade linnade võrgustikuga (1)

"Pestitsiidivabade linnade võrgustikuga ühinemise ja pestitsiididest loobumise eesmärk on keskkonna ja inimeste tervise kaitsmine," ütles Tallinna abilinnapea Züleyxa Izmailova. "Pestitsiidide kahjulik toime ei pruugi ilmneda kohe, vaid meie järgmistel põlvkondadel aastakümnete pärast. Parem tegeleda mürkide hulga otsustava vähendamisega, kui aastakümnete pärast kahetseda."

Pühapäeval toimub 90. Rabajooks

Pühapäeval toimub 90. Rabajooks

Eesti üks kauem järjepidevalt toimunud rahvaspordiüritus – Rabajooks – tähistab juubelit. 90. Rabajooks toimub pühapäeval, 14. oktoobril Harku raba teedel. Stardipaik on Pääskülas, Suvila ja Kalda tänava ristmiku läheduses. Start on avatud kella 11 kuni kella 12, rajale lastakse iga viie minuti tagant.

Laadimine...Laadimine...