Tallinn

Mupo ja Avatud Kool tegutsevad koos prügistamise vastu

Mupo ja Avatud Kool tegutsevad koos prügistamise vastu

Täna käisid Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti inspektorid külas Põhja-Tallinnas Karjamaa põhikoolis tegutsevas Avatud Koolis. Kuna käimas on heakorrakuu, siis palus Avatud Kool lastele rääkida prügiteemast laiemalt, alates sorteerimise vajalikkusest kuni probleemideni, mida vastutustundetu prügi ladustamine metsa alla või mere äärde kaasa toob.

Tallinna vapimärgid saavad Tarmo Soomere ja Tiina Mägi

Tallinna vapimärgid saavad Tarmo Soomere ja Tiina Mägi

Tallinna linnavalitsus otsustas teha linnavolikogule ettepaneku anda tänavu linnapoolse erilise austusavaldusena Tallinna vapimärk Eesti Teaduste Akadeemia presidendile Tarmo Soomerele ja MTÜ Tallinna Noorte Klubi Kodulinn juhile, ajakirjanikule ja filmitegijale Tiina Mägile. Linnavalitsuse ettepaneku kohaselt pälvivad tänavu teenetemärgi 25 silmapaistvat isikut.

 

Heakorrakuu võitleb tänavu plastikuga

Heakorrakuu võitleb tänavu plastikuga

Heakorrakuu aitab kogukonda liita ja õpetab nooremaid loodushoiust rohkem lugu pidama, leiab ammune talgutel osaleja, jalgpalliklubi Nõmme Kalju president Kuno Tehva, kes on kodulinnaosas alati metsa koristamas käinud.

Tuuliku teel algasid rekonstrueerimistööd

Tuuliku teel algasid rekonstrueerimistööd

"Juhin eraldi tähelepanu sellele, et rajatakse ka elanike poolt kaua oodatud kergliiklus – ja kõnnitee, ülekäiguradadele tuleb erivalgustus, mis tagab turvalisema liiklemise rekonstrueeritaval teelõigul," ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Tallinn võiks müüa osaluse Tallinna Televisioonis

Tallinn võiks müüa osaluse Tallinna Televisioonis (5)

Tallinna linnavalitsus võiks müüa osaluse sihtasutuses Tallinna Televisioon, kuid tõenäoliselt seda lähiajal ei juhtu. Tallinna televisiooni juhatuse liige Taavi Pukk ütles, et on saanud sihtasutuse nõukogult signaali, et nõukogu tahab säilitada Tallinn linna osaluse ettevõtmises ja müüa võiks vaid osaluse.

FOTOD JA VIDEO! Aas: Tallinn tahab olla arenev ja liikuv linn

FOTOD JA VIDEO! Aas: Tallinn tahab olla arenev ja liikuv linn (3)

"Me töötame selle nimel, et linnaruum oleks muutumas üha rohkem inimkeskseks. Linnaruum peab muutuma selliseks, et see pakuks suuremaid võimalusi inimestele ka linna keskel aega veeta, see kõik tuleb kasuks nii kultuurile kui ka ärile," ütles linnapea Taavi Aas festivalil Tallinn Music Week. "Ma loodan, et jõuame peatänava projektiga nii kaugele, et kohe-kohe on millestki konkreetsest rääkida."

Tallinna linnaosade juurde luuakse eakate nõukogud

Tallinna linnaosade juurde luuakse eakate nõukogud

Tallinn ja MTÜ Eesti Pensionäride Ühenduste Liit sõlmisid kolmapäeval heade kavatsuste kokkuleppe, milles muu hulgas nähakse ette ka Tallinna linnaosade valitsuste juurde eakate nõukogude loomist. "Nõukogud saavad esitada nii algatusi, ideid kui ka juba konkreetseid ettepanekuid eakate eluolusse puutuvatesse asjadesse," sõnas abilinnapea Tõnis Mölder.

Tallinna Lennujaamas hakkavad lennud kella kuuest ära jääma
Tallinn Eesti

Tallinna Lennujaamas hakkavad lennud kella kuuest ära jääma

Tallinna Lennujaama kommunikatsioonijuhi Priit Koffi sõnul hakkavad Euroopa laiendatud taktikalise lennuvoogude korraldamise süsteemi (EFTMS) rikkest tulenevalt lennud Tallinnast ära jääma alates tipptunnist ehk kella kuuest. "Tallinna Lennujaama osas on piirang, et siit saab väljuda kolm lendu tunnis. Praegu kella 4-5 vahel ongi planeeritud kolm lendu, kuna pärastlõunad on vaiksed," ütles ta.

Laadimine...Laadimine...