Tallinn

VIDEO! TAAVI AAS: Tallinnast saab Roheline Pealinn mitte ainult tiitliga, vaid ka tegudes

VIDEO! TAAVI AAS: Tallinnast saab Roheline Pealinn mitte ainult tiitliga, vaid ka tegudes

"Tahame liikuda Rohelise Pealinna tiitli suunas, kuid mitte ainult tiitli pärast, vaid et Tallinn oleks ka sisult, hingelt ja mõttelaadilt roheline pealinn," rääkis Keskerakonna linnapeakandidaat Taavi Aas Eestimaa Rohelistega koalitsioonileppele alla kirjutades. "Pestitsiididevaba Tallinn, mahetoit lasteaedadesse ja koolidesse, köögiviljaaedade ehitamine lasteaedade ja koolide juurde," tõi leppe olulised punktid välja rohelise esinaine Züleyxa Izmailova. NB: lisatud leping täismahus!

Hingedepäeval toimub Pärnamäel omasteta lahkunute matusetalitus

Hingedepäeval toimub Pärnamäel omasteta lahkunute matusetalitus

Pärnamäe kalmistul toimub hingedepäeval, 2. novembril kell 12 omasteta lahkunute mälestamiseks oikumeeniline matusetalitus, kus palvuse viivad läbi Tallinna praost Jaan Tammsalu, Eesti Metodisti Kiriku superintendent Taavi Hollman, Tallinna Kalju Baptistikoguduse pastor Erki Tamm ja Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku preester Aivar Sarapik.

Tule tasuta liigesehaigete taastusravi koolitusele

Tule tasuta liigesehaigete taastusravi koolitusele

Tervis on teadagi meie kalleim vara ning elanikkonna terviseteemadele tähelepanu pööramiseks korraldab Ida-Tallinna Keskhaigla tasuta tervisekoolituste sarja "Tervema kogukonna nimel!". Koolituste eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust ja sotsiaalset kindlustunnet erinevatel terviseteemadel.

Lasteaiad valisid välja oma lemmikud mänguväljakud

Lasteaiad valisid välja oma lemmikud mänguväljakud

"Tänapäevaste mänguväljakutega on meie alushariduse pedagoogidel rohkem võimalusi, kuidas suunata lapsi õuetegevuste käigus," sõnas abilinnapea Mihhail Kõlvart. Lapsevanemad ja lasteaiatöötajad valisid välja Tallinna kingituse linna lasteaedadele riigi sajandaks sünnipäevaks.

LIISK ON LANGENUD: Keskerakond otsustas Tallinna valitseda üksinda

LIISK ON LANGENUD: Keskerakond otsustas Tallinna valitseda üksinda (9)

"Kummaski erakonnas polnud ühtset tunnet, et minna koos edasi," ütles linnapea kohusetäitja Taavi Aas selle kohta, miks otsustati sotsiaaldemokraatidega koalitsioonikõnelused alustamata jätta ning jätkata linna valitsemist ilma koalitsioonipartnerita. "Me oleme korra juba olnud ühehäälelises enamuses ja keskerakondlased olid tookord väga tublid."

Lonely Planet: järgmise aasta maailma parim sihtkoht on Tallinn!

Lonely Planet: järgmise aasta maailma parim sihtkoht on Tallinn! (1)

"Tallinna väliskülastajate uuringutest ilmneb, et Tallinna külastanud välisturistidest 97% soovitaks ka oma sõpradel-tuttavatel Tallinna külastada," sõnas abilinnapea Eha Võrk. Reisigiid Lonely Planet nimetas Tallinna parima kvaliteedi ja hinna suhtega linnaks, mida 2018. aastal kindlasti tasub külastada. 

Haaberstis säravad helkuripuud

Haaberstis säravad helkuripuud

"Haabersti helkuripuude eesmärk on pöörata tähelepanu liiklusohutusele, rõhutada helkuri vajalikkust ning muuta helkuri saamine lihtsaks ja mugavaks," ütles Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

Homme annab Õigusapteek abi Mustamäel

Homme annab Õigusapteek abi Mustamäel

Suure nõudluse tõttu õigusabi ja õigusteenuste järele korraldab Eesti Juristide Liit Kultuurikeskuses Kaja (E.Vilde tee 118) neljapäeval, 19.oktoobril kella 10st–14ni Õigusapteegi.

Laadimine...Laadimine...