Tallinn

Aas: tulevikulinnad kaasavad inimesi veelgi enam otsustamisse

Aas: tulevikulinnad kaasavad inimesi veelgi enam otsustamisse

145 Euroopa suurlinna juhid tunnistavad vajadust kaasata senisest veelgi enam elanikke meie ühist tulevikku puudutavasse aruteludesse, ütles Tallinna linnapea Taavi Aas. Erinevaid osalusdemokraatia vorme katsetatakse näiteks kliimamuutuste teemal, aga ka sotsiaalse sidususe, elamumajanduse ja tööhõive puhul, lisas Aas.

AAS: Kui Jüri Mõisale tasuta ühistransport ei meeldi, võib ajalehes sellest kirjutada

AAS: Kui Jüri Mõisale tasuta ühistransport ei meeldi, võib ajalehes sellest kirjutada (3)

"Kui Jüri Mõis ütleb, et tasuta ühistransport on mõttetu, siis võib ajaleht Pealinn seda kajastada küll - isegi kui see Riigikontrollile ei meeldi," ütles Tallinna linnapea Taavi Aas kommenteerides täna avaldatud Riigikontrolli auditit. "Riigikontroll peaks ju mõistma, et meil on vaba maa ja kui keegi midagi olulist ütleb, siis see ka levib. Ammugi kui Mõis midagi sellist arvamusfestivalil välja ütleb."

Lasnamäe jäätmejaam suletakse

Lasnamäe jäätmejaam suletakse

Kõik Lasnamäe jäätmejaama külastajad saavad edaspidi oma kodumajapidamisest pärit jäätmeid üle anda Pärnamäe, Rahumäe ja Pääsküla jäätmejaamadesse.

Tallinn oli talveks valmis

Tallinn oli talveks valmis

Libeduse tõrjeks puistati möödunud ööpäeval linnatänavatele 72,4 tonni kloriide ning jalg- ja jalgrattateedele 53,9 tonni sõelmeid.

Tallinn annab välja esimese hariduse missioonipreemia
Haridus Tallinn

Tallinn annab välja esimese hariduse missioonipreemia

"Soovime, et meie lapsed saaksid koolist kaasa suhtlemisoskused, analüüsivõime, loovuse, ettevõtlikkuse, julguse teha iseseisvaid otsuseid ja teised väärtused, mis oleksid eelduseks õnnelikuks eluks täiskasvanuna," sõnas abilinnapea Vadim Belobrovtsev. "Kahtlemata kannab sel teekonnal olulist rolli inimene, kes teeb oma tööd missioonitunde ja pühendumusega."

Tallinna aasta linnakodanik 2018 on Kadrioru pargi juhataja Ain Järve!

Tallinna aasta linnakodanik 2018 on Kadrioru pargi juhataja Ain Järve!

"Ain Järve südamega tehtud tööd ja teod on tuttavad igale tallinlasele, kuid tänavu ületas ta kahtlemata ka omaenda senised teod – Kadrioru pargi 300. sünnipäeva tähistav hooaeg ja sellega seonduvad pidustused puudutasid kindlasti kõiki linnaelanikke," sõnas Tallinna Linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart.

Forbes kiidab Tallinna jõuluturgu

Forbes kiidab Tallinna jõuluturgu

"Pahviks lööva rikkumata keskaegse arhitektuuriga vanalinn muutub koos lumega lausa piltpostkaardiks. Ajalooline väljak raekoja juures, millele on püstitatud jõulupuu igal aastal 1441. aastast alates, loob erilise atmosfääri," kirjutab ajakiri Forbes, mis valis Tallinna jõuluturu Euroopa kümne parima sekka.

Ansambel Smilers saab omanimelise trammi

Ansambel Smilers saab omanimelise trammi

"Kolmas muusikatramm on lugupidamisavaldus ansamblile, kes on suutnud juba 25 aastat omanäolise ja köitva loominguga jõuda nii nooremate kui ka vanemate poolehoidjate südamesse," selgitas Tallinna Linnatranspordi juht Deniss Boroditš. Enne Smilersit said omanimelised trammid ka Neeme Järvi ja Anne Veski.

Laadimine...Laadimine...