4 kommentaari

toomas

Vasta kommentaarile

Eelmise kommenteerijaga nõus. Kes on valmis viima oma autot kilomeetri kaugusele kodust, valveta parkimismajja? Kes masinal silma peal hoiab? On see ikka hommikul alles või on veidi ehk läbi katkise akna vaadatud ehk midagi leidub? Kas majaesised parkimised keelatakse sel juhul ära? See tähendab kohest elamispinna hinna kukkumist, sest elu ebamugavamaks tegemine seda tähendabki. Kui ma ei saa oma autot parkida lähemale kui 300 meetrit, siis hakkab see olema probleem (näiteks talvel tormise ilmaga) ja see tähendab päris kindlasti kolimist, sest miks olla kohas kus elu on ebamugavam kui mõnes teises linnaosas. Loomulikult on parkimine probleem aga see ei tähenda, et teeme ühte kohta maja ja siis kolme kilomeetri raadiuses kõik hakkavad sinna parkima. Mõte oleks kui ümbruskonnas on tõesti paarisaja meetri läheduses parkimismaja ja samas ka võimalus mujal edasi parkida. Sel juhul tähendab üleautostatud aladel ruumi puudumine, et inimesed viivad parkimismajja masina (lootuses, et selle sealt hommikul samas seisus kätte saavad) sest mujal ruumi pole.

priit postitas:

hea nali ikka, "kuni 8 korrust". Ilmselgelt jääb see maja pool tühjaks.
Toomasel head argumendid!

Lisaks tekivad kindlasti parkimismajas ummikud ja seisakud pigem ei näe suurt kasutust sellel.

Siili

Vasta kommentaarile

Oh, tehke Siili maxima esise parkla asemel (siin on taksoparkla ja laadimiskoht ruumi ära võtnud vahepeal) ka üks parkimismaja. See aitaks ümbruskonnas elanikke palju. Asukoht ka väga hea ning kõigile sisse harjunud, kohtadest on aga ammu puudu. Parkida tuleb sageli päris kaugele

tonitsh

Vasta kommentaarile

Iseenesest on ju mõte tore, aga nagu siin artiklis korduvalt välja tuuakse, lahendab see "probleemi" Tammsaare tee 92 ümber 300 m raadiuses. Kohe kindlasti ei hakka keegi oma autot sinna viima juba peatuse kauguselt. Küll oleks kasu, kui linnal oleks mune ja võimekust ära vedada autosid, mis seisavad ühe koha peal juba aastaid. Mitte päevi, mitte nädalaid - aastaid!

Laadimine...Laadimine...