Pirita linnaosa vanem tõhustab koostööd politseiga

Politseikapten Roger Kumm, linnaosavanem Tõnis Liinat ja piirkonnapolitseinik Marili Tammiste.

Pilt: Pirita LV
Tallinn Politsei

Pirita linnaosa vanem tõhustab koostööd politseiga

Toimetaja: Juuli Nemvalts

Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat kohtus teisipäeval Põhja prefektuuri Ida-Harju politseijaoskonna juhi Roger Kummi ja Pirita piirkonnapolitseinik Marili Tammistega, kellega arutati koostöövõimalusi.

Linnaosa vanem tõi esile, et politsei ja linnaosavalitsuse vahel on olnud hea kontakt ning mõistlik asjaajamine. "Pirita on kõige turvalisem linnaosa Tallinnas ning siinkohal väärib tunnustamist ka politsei professionaalne töö," sõnas Liinat. Linnaosavanem tõdes, et kohtumise käigus leiti mitmeid võimalusi, kuidas veelgi tihedamat koostööd teha. "Üksteise võimalusi ja vajadusi paremini teades on rohkem võimalusi ka koostööks, näiteks saaksime inimeste otsingul aidata tehnikaga (ATV-d)," tõi Liinat näite.

"Samuti aitab probleemide lahendamisele kaasa nende täpsem kaardistamine ning siis on juba lihtsam koos lahendusi leida," tunnistas Liinat. Pirital on aeg-ajalt olnud probleeme kampadega, kes laamendavad velotreki ümbruses ning lõhuvad terviseradadel infoviitasid või spordivahendeid. "Oleme pahandustest teavitamisel olnud liiga tagasihoidlikud, kuid usun, et tulevikus saame sellised probleemid tõhusas koostöös politsei ja munitsipaalpolitseiga lahendada," lootis linnaosa vanem. "Teeme kõik, et Pirita oleks ka edaspidi väga rahulik ja turvaline paik," lisas Liinat.

Laadimine...Laadimine...