Pühapäeval toimub Kakumäel jõululaat

2. detsembril, esimesel advendil, toimub Kakumäe rannapargis kell 11-16 kogupereüritus Kakumäe Võlumets. 

Pilt: Scanpix

Pühapäeval toimub Kakumäel jõululaat

Toimetaja: Merje Aus

2. detsembril, esimesel advendil, toimub Kakumäe rannapargis kell 11-16 kogupereüritus Kakumäe Võlumets. 

Kakumäe Võlumets on omanäoline jõululaat, kus laadalised seavad ennast sisse metsa - Kakumäe rannaparki. Nii saavad külastajad mööda jalgrada metsas ringi jalutades erinevaid kauplejaid avastada ning loodust ja merd nautida. Avastamisrõõmu jätkub tervele perele. Võlumetsas saab soetada endale meelepärast Eesti käsitööd, jõulukingitusi ja head sööki-jooki. Lastele teevad lõbusõitu ponid ja muidugi tuleb Võlumetsa kohale ka Jõuluvana.

"Kakumäe Võlumets toimub juba kolmandat aastat, et tuua Kakumäele jõulurõõmu. Meile, korraldajatena annab omakorda jõulurõõmu ja energiat inimestelt saadud positiivne tagasiside," ütles MTÜ Kakumäe Elu juhataja Kristi Reimets. "Oleme ise Võlumetsas sihiks seadnud ja samuti meeldivad meie külastajatele väikeettevõtjate ning kodukokkade toodang: liha- ja kalatooted, vorstid, singid, koogid, pirukad, piparkoogitaigen, mesi. Et Võlumets toimub jõulude esimesel advendil, siis on meie laadal esindatud palju jõuludega seotut, nii jõulukaunistusi kui ka hästi jõulukingitusteks sobivaid käsitööehteid, rõivaid ja aksessuaare nii täiskasvanutele kui lastele," lisas Reimets.

Kutsume kõiki sellel pühapäeval 2.12 Kakumäe Võlumetsa nautima värsket õhku, loodust ja mõnusat melu. Üritus on külastajatele tasuta.

Lisainfo Facebookis: https://www.facebook.com/events/276155976433186/

Laadimine...Laadimine...