6 kommentaari

Bollywood ja Hollywood

Vasta kommentaarile

Otse loomulikult on tohutuid tehaseid näituseks Mumbai nimeline ja töö käib ööd ja päevad. Toodang muudkui tuleb indussid sillas sadu ja sadu miljoneid. Kuid Tallinn on Tallinn ja Tallinnas otsustavad tallinnlased kas peatänav suletakse või mitte Bollywood ja Hollywood. Mingi Bollywood või Hollywood ei dikteeri Tallinnas muudkui peatänav kinni ja kuuks ajaks.

nb!

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/trump-toetab-taaskord-homokuud-lubab-seista-homoseksuaalsuse-ulemaailmse-dekriminaliseerimise-eest/

„ Juuni kui LGBT uhkuse kuu“.

Dimple Lasnale

Vasta kommentaarile

Tõeline staar Dimple Kapadia Lasnale on tegelt suur asi Bollywoodi Mumbai on kümne miljonite megalinn Hindustanis subkontinent manner tegelt kultuuraliselt. Võrreldes siis mingi külakesega tõsi mere ääres rahvast vast väheldase neegriküla jagu. Kuid Dimplele luuakse tõesti võrratud vaated - Lasna kanal ja Linnahall hunnitud võrratud kaadrid tegelt väärt tõelist staari. Linnahall mingeid küsimusi ei tekita tegelt Dimple on väärt igati. Kuid sulgeda sajatuhande elanikuga linnaosa peatänav Tallinnas ja kuuks ajaks. Lugupeetavad Tallinn ja Lasna siis ei ole Mumbai hoopis teised suurusjärgud loomulikult Mumbais on kõik Dimple puhul sillas kuid Lasnal?. On mõtlemist Tallinna linnajuhtidel igati. Puht memoriaalselt Dimple saabumine Lasnale on aga tõesti võimas - eestlane suurt ei adu Bollywoodi ja Hindustani. Linnart on lahkunud paraku...

Vello

Vasta kommentaarile

Ma ei tea, paljud üldse filmi vaadates mõtlevad, kus üks või teine stseen on filmitud, kui pole tegu just mõne juba varrasemast hästi tuntud paigaga või mis ei paku siis tõesti vaatajale kohe midagi unustamatult erakordset, mida tahaks veel hiljem tõesti ka kohe lähedalt oma silmaga näha ja käega katsuda. Rõõmustada on aga muidugi põhjust, kui filmi tegevuse taustaks oleva maastiku puhul on juba algusest selge, et nüüd toimub tegevus näiteks Pariisis ja vaatajale avanevad unustamatud pildid selle linna vaatamisväärsustest. Mitte aga pole tegu mingi umbmäärase vanarauast küllastatud varemetemaastikuga, mida ameerikas peaaegu, et konveiermeetodil toodetud ulmefilmides tihti oleme harjunud nägema, filmitud tavaliselt mõnes Ida-Euroopa majajäetud omaaegses suurtehases. Kusjuures ka neid varemeid võttepaikadeks väljapakkuvad riigid pakuvad neile lisaks siiski veel ka mitte sugugi enam nii varemetes stuudioid, hea väljaõppe ja ettevalmistusega tehnilist ning muud abipersonali jne. ehk siis ühesõnaga kvaliteetset ja samas ahvatlevalt soodsat komplektset teenust ja sellise äri korral võib juba tõesti olla ka mille üle lausa riiklikul tasandil rõõmustada. On seda antud juhul ka meil, ei usu. Pigem püütakse meid lihtsalt klaashelmestega lollitada, nagu nad omal ajal seda indiaanlastega tegid ning on muidugi oma teha, mis rollis neist me selles elu kinolinal jätkuvalt jooksvas seriaalis tahame parasjagu olla.

On poliitikuid,

Vasta kommentaarile

kes müüvad ka oma rahva maha, et neid filmitaks;)

võtted Mumbaisse

Vasta kommentaarile

Milles lugu viib kõik võtted üle unistuste Mumbaisse kõik sillas ju miljonid ja miljonid vanas hea Bombays. Miljonid ei mis kümned miljonid on sillas Hollywood Bollywoodis tõelise tase. Miljonid tegelt kümned miljonid.

Laadimine...Laadimine...