Vanalinna Prismas avati e-poe kaupade kättesaamise teenus

Kesklinnas elavate ja töötavate inimeste elu muutub mugavamaks: nüüdsest saab Tallinnas peale Mustamäe ja Rocca al Mare Prisma ettetellitud kaupu kätte ka kesklinnas Aia tänaval asuvast Vanalinna Prismast. Tellid hommikul, saad õhtul kätte!

Pilt: Karli Saul

Vanalinna Prismas avati e-poe kaupade kättesaamise teenus

Toimetaja: Õnne Puhk

Kesklinnas elavate ja töötavate inimeste elu muutub mugavamaks: nüüdsest saab Tallinnas peale Mustamäe ja Rocca al Mare Prisma ettetellitud kaupu kätte ka kesklinnas Aia tänaval asuvast Vanalinna Prismast. 

"Prisma eesmärk on muuta oma lai tootevalik ning püsivalt soodsad hinnad kõigile kättesaadavamaks. Seetõttu laiendas Prisma "Telli ja tule järele" teenust ka kesklinna, mis annab võimaluse säästa väärtuslikku aega ja haarata kaubad pärast tööpäeva poe juures peatudes lihtsalt koju kaasa," ütles Prisma Peremarketi ePrisma juht Helga Kumel.

Prisma on oma e-poes "Telli ja tule järele“ teenust pakkunud juba 2015. aastast ja hoolimata paar aastat hiljem avatud võimalusest kaupu koju tellida eelistab ligi kolmandik Prisma e-poe klientidest kaubale endale sobilikul ajal järele tulla. 

Kumeli sõnul aitab "Telli ja tule järele" teenus vähendada kullerite sõite ja seega täiendavat liikluskoormust. "Need on ka põhjused, miks sama teenus on väga populaarne Soome Prismades. Kliendid on lisaks välja toonud, et eriti mugav on selle teenuse paindlikkus – kättesaamise ajavahemik on kolm tundi ja midagi ei juhtu ka siis, kui klient jõuab valitud kolmetunnisest ajavahemikust hiljem." Kumel lisas, et kui koju tellivad kaupu pigem lastega pered ja vanemad inimesed, siis "Telli ja tule järele" teenuse sihtgrupp on pigem töölt koju sõitvad pereinimesed, kes soovivad just tööpäeva lõpus aega kokku hoida ja oste paremini planeerida. 

Tellid hommikul, saad õhtul kätte!

"Telli ja tule järele" teenuse kasutamiseks komplekteerib klient oma ostukorvi Prisma e-poes aadressil www.prismamarket.ee ja valib ühe neljast Prisma kauplusest, kuhu kaubale järele tulla. Tellimise ajad on selle teenuse puhul lühemad – kaubad saab hommikul tellides kätte sama päeva õhtuks.

Tallinnas Mustamäel, Rocca al Mares ja Tartus Sõbra Prismas antakse ostukorv üle ePrisma kauba kättesaamispunktis ehk drive-in ukse juures ning Vanalinna Prisma supermarketis toimub kauba üleandmine kassas.

Prisma Peremarketi ePrisma juht Helga Kumel ütles, et e-poe valikus on üle 53 000 toote, millest neljandik on toidukaubad ja ülejäänu tööstuskaubad, mille hulgast leiab nii tahvelarvuteid, kodumasinaid, mobiiltelefone kui ka televiisoreid. Prismal on väga mitmekesine ja lai valik kaupu, mida saab ka üle Eesti 130 kohta pakiautomaatide ja pakipunktide abil tellida.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku üheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 800 inimesele. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 40 000 inimese.

Laadimine...Laadimine...