VIDEO! Kristiine noortekeskus läbis uuenduskuuri

Kristiine noortekeskuse hoone on ehitatud sügaval nõukaajal, ja kuni  tänaseni puudusid seal kaasaegsed tingimused, mis võimaldanuks ka liikumispuudega lastele ja noortele sealsetest tegevustest osa saada.

VIDEO! Kristiine noortekeskus läbis uuenduskuuri

Toimetaja: Sandra Lepik

"Kõige olulisem on, et kõik Kristiine noored saaksid ühtviisi osa sealsest huvitegevusest," tõdes Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.

Kristiine noortekeskus vajas hädasti kaasaegseid tingimusi, et töötada saaks ka erivajaduste ja puudega laste ning noortega. Tänaseks on loodud kaldteed, et noortekeskusse pääseks ka ratastooliga.

Kristiine noortekeskuse hoone on ehitatud sügaval nõukaajal, ja kuni  tänaseni puudusid seal kaasaegsed tingimused, mis võimaldanuks ka liikumispuudega lastele ja noortele sealsetest tegevustest osa saada. Praegu on noortekeskus läbinud uuenduskuuri ja mugavalt ligipääsetav ka puudega noortele.

Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe nentis: "Kõige olulisem on, et kõik Kristiine noored saaksid ühtviisi osa sealsest huvitegevusest." Ta lisas, et ümberehitus ja uste väljavahetamine, osalised muutused ka ruumes endas läksid kokku maksma 16 000 eurot.

Täna lastega tööd alustav noorsootöötaja Birgit Jõhva sõnul oli parem ligipääsetavus olnud suureks probleemiks, sest keskus ootab linnaosa kõiki lapsi ja noori. "Praegune koroonakriis on toonud ka muutusi, käiakse küll koos, kuid jälgitakse hajutamist ja kätepesu. Ära on jäänud ka need kursused, kus ollakse pead-jalad koos ja kättpidi söögi sees - näiteks kokanduskursused," tõdes Birgit Jõhva.

Kristiine noortekeskus ootab kõiki 7-26 aastaseid noori. Noortekeskuse ülesandeks on piirkondliku noorsootöö korraldamine ja arendamine.

Laadimine...Laadimine...