4 kommentaari

Võidusamba zhürii

Vasta kommentaarile

vajab VASTUTUST!!!!!!!!! Kõik kulud püstitamisest kuni igapäevaremondini kavandivalijate/läbisurujate vahel ära jagada ja arved koos maksegraafikuga esitada! Kõik nimed on ju teada. Riigile tekitatud kahjud ületavad juba ammu mõistlikkuse piirid, puhas KRIMI.

W.

Vasta kommentaarile

Arvan, et see on siiski meenutuste, mälestuste ja ka pühapaik, seega rulatamine sinna ei sobi. Linnas on olemas spetsiaalsed rulapargid kus saab oma ala harrastada. Vabaduse väljaku trepid on niigi rulaklõbinast tulvil.

Vaba vaatleja postitas:

Selline suhtumine pole üldse elu jaatav. Nähtavasti on seegi üheks põhjuseks eestlaste läbi aegade madalale iibele, et aasta ringi käib meil üks suur leinamine ja mälestamine, on laulupidugi juba mingiks pühaks rituaaliks muudetud, mille ajal juba kõvem köhatuski avalikkuse hukkamõistu võib esile kutsuda, rääkimata siis veel laste tegemisest. Isiklikult tahaks küll näha rohkem elu ja noorust sinna, kui mujalegi, mitte vaid paar korda aastas ette võetavat ametlikku pärja panekut. Kui pronkssõduri teisaldamise üks põhjendusi oli, et sellised leinapaigad ja kalmistud lihtsalt kesklinna ei sobi, siis miks peaks siin nüüd teisiti olema. Samas üks ei sega teist, kui asju õieti teha või neile õieti läheneda ja ega siis keegi seda spetsiaalse rulapargina ja ala harrastamiskohana kunagi kasutanud polegi, selleks napiks seal juba ilmselt nii või teisiti vajalikke võimalusi. Küsimus ikka rohkem lihtsalt niisama veidi aktiivsemast ajaviitmisest ja koosolemisest, kui et seal samas kilekotist õlut luristada, läbustada või kanepit popsutada, millised asjad nagu näha, meil eriti kedagi ei häiri.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Kas poleks mitte targem kõigi nende remontide, valvete, kaamerate ja muu jama asemel kasutada korralikke piisava paksuse jka tugevusega graniit- või marmorplaate, mis tuleks lõpuks nii ilusam kui ka odavam, ega peaks noorteltki nende lõbu ära võtma. See sammas on paljuski meie riigi sümbol ja kas tõesti tahame oma riiki kogu maailmale tutvustada ja näidata kui mingit pidevalt remonti vajavat ja igast otsast esimesel puudutusel lagunevat ajutist moodustist?!

Laadimine...Laadimine...