Ehitusmess Eesti Ehitab pakub sisukat seminarideprogrammi

4.-7. aprillini toimuval Eesti suurimal ehitusmessil Eesti Ehitab 2018 on nii ehitusettevõtete kui hobiehitajate jaoks ette valmistatud sisukas seminariprogramm, mis hõlmab erinevaid ehitusega seotud valdkondi: tuletõketest energiasäästuni, fassaadilahendustest puitkonstruktsioonide ja heliisolatsioonisüsteemideni.

Pilt: Scanpix/ pilt on illustreeriv

Ehitusmess Eesti Ehitab pakub sisukat seminarideprogrammi

4.-7. aprillini toimuval Eesti suurimal ehitusmessil Eesti Ehitab 2018 on nii ehitusettevõtete kui hobiehitajate jaoks ette valmistatud sisukas seminariprogramm, mis hõlmab erinevaid ehitusega seotud valdkondi: tuletõketest energiasäästuni, fassaadilahendustest puitkonstruktsioonide ja heliisolatsioonisüsteemideni.

Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liit korraldab neljapäeval messil Eesti Ehitab 2018 fassaadipäeva, mille seminaril osalejad saavad ülevaate nii uuest IFD 2017 fassaadi juhendist kui fassaadi ehitusfüüsikast. Toni Pakkala Soome Fasaadi Liidust annab soomlaste statistikale tuginedes ülevaate kvaliteedi kontrollist enne vanade betoon-paneelmajade renoveerimist.

Ülevaate saab ka kinnitustarvikutest ning sellest, millised on erinevused  EAD ja vana ETAG vahel.Räägitakse ka liginullenergiamajade fassaadidest ja Isover ja Gyproc tuuletõkke lahendustest ning krohvitavatest ja tuulutatavatest fassaadilahendustest.

Neljapäeval toimub ka puitkonstruktsioonide seminar. Seminaril käsitletakse vigu, mida puitkonstruktsioonide puhul ette võib tulla, kaasa arvatud disaini ja paigaldusvigu. Tutvustatakse puit-tehasemajade lahendusi.

Seminaril „Innovatiivsed materjalid ruumi efektiivse heliisolatsiooni jaoks“ käsitletakse neljapäeval heliisolatsiooni probleeme projekteerimisel ja ehitusel ning nende lahendamisvõimalusi akustiliste toodete abil.

Reedesed seminarid energiasäästust ja tööstuslikult viimistletud puithoonetest 

Reedel vältab kogu päeva seminar „Energiasäästlik mõtteviis hoontes – kuidas tegutseda?“.

Seminaril annab majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi elamumajanduse valdkonna juht Regina Michaelis  ülevaate elamute rekonstrueerimise ja energiatõhususe nõuetest ning justiitsministeeriumi eraõiguse talituse nõunik Vaike Murumets korteriomandi- ja korteriühistuseadusest ning Eesti Omanike Keskliidu juhatuse liige Andry Krass selle praktilisest rakendamisest.

Millised on taastuvenergia valdkondade väljakutsed? Kuidas kasutada päikeseenergiat? Lisaks räägitakse seminaril liginullenergiahoonetest, SmartEnCity projektist, soojuspumpadest ja energiakaevudest. Aereco sisõhuniiskusel automaatselt reguleeruvast ja Ventsi soojustagastusega sund sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteemidest,  ventilatsioonist vastavalt vajadusele, päikeseenergial töötavatest ventilatsiooni ja küttepaneelidest, küttesüsteemi renoveerimise lahendustest, päikesekütte lahendustest, päikeseenergia energialahendustest, korterelamute renoveerimisega saavutatavast rahalisest ja energiasäästust.

Reedesel seminaril „Tegijalt tegijale!“ saab teada tuleohutusest, kvaliteedist, lihtsusest ja uudsusest tööstuslikult viimistletud puitmaterjalides. Juttu tuleb tuletõkketoodetest ja uuest voodri- ja põrandalauast RUSTIK, õlitatud terrassist ja õige terrassikruvi valimisest ning tutvustatakse ESSBOX  kinnitusvahendite transpordisüsteemi.

Laupäeval tutvu päikesepaneelidega

Laupäeval pakub seminariprogramm infot  neile, kellele pakuvad huvi päikesepaneelide lahendused eramajadele.

4.-7. aprillini toimub Eesti Näituste messikeskuses rahvusvaheline ehitusmess Eesti Ehitab 2018. Messil tutvustavad ligi 250 ehitamisega ja ehitusmaterjalidega seotud ettevõtet ehitusala asjatundjatele ja -huvilistele hooaja uusimaid ehitusmaterjale ja ehituslahendusi. Eksponente on messil sel aastal koguni 12 riigist.

Vaata seminarideprogrammi täpset ajakava www.eestiehitab.ee.

Laadimine...Laadimine...