5 kommentaari

läänlane

Vasta kommentaarile

Mis paanikat külvate? Maainimesed saavad nagunii hakkama, aga linnas on juba siis kriisiolukord, kui tugevamalt vihma sajab või paks lumi maha tuleb. Eriti jäi nendest soovitustest silma see, et omale on vaja varuda toitu, aga kui on peres lemmikloomad, siis neile mitte?!?!

ikke üleeelmisest sõjast

Vasta kommentaarile

Kas vastavatel asjapulkadel on raske kasvõi korra Euroopa minna raske või? Muhameedlaste karjad just momendil võtavad Euroopa üle ja mingid debiilid vaatavad töllakilt pealt Willkommen ikkagi. Trumpi on vaja äärmiselt karmilt ja Helmeid Marti, Martinit ja Moonikat. Klaarib Willkommeniga.

Vello postitas:

Maga ennast lõpuks kaineks ja ära enam peale võta, pääsed ka deliiriumi ajal sind külastavatest muhameedikuradikeste karjadest!

Vello

Vasta kommentaarile

Ainult igas kümnendas peres vajalikud toiduvarud??? Kui poesabas seista, tundub küll, et hoopis kümnest üheksa enam muuga ei tegelegi, kui üksnes viimsepäevavarude soetamisega, pole ausalt öeldes siiamaani päriselt aru saanud kuhu ja kellele kõik need suured kärutäied toitu veetakse eriti veel kui oma kaunis tagasihoidlike ostukogustega kõrvutada üritan ja siiani olen püüdnud seda seletada nende meeletute toidukogustega, mida öeldakse meil igaaastaselt lihtsalt raisatavat.

Valitsus peab kriisiks valmis olema!

Vasta kommentaarile

Tema saab selle eest palka!! 2% eelarvest!!!

Laadimine...Laadimine...