Meepäevadelt saab osta erilisi meesegusid

Osta saab taruvaiku, õietolmu ning tervistavaid ja kosutavaid meesegusid, samuti ravimtaimi ja looduskosmeetikat.

Pilt: Scanpix

Meepäevadelt saab osta erilisi meesegusid

Kai Maran

Osta saab taruvaiku, õietolmu ning tervistavaid ja kosutavaid meesegusid, samuti ravimtaimi ja looduskosmeetikat.

Eesti meetootjate ühendus korraldab 14. ja 15. oktoobril kella 10-17 lillepaviljonis (Pirita tee 26) Eesti mee päevad. Müügil on mitmekesises valikus kohalikku mett, mida saab ka degusteerida. 

Osta saab taruvaiku, õietolmu ning tervistavaid ja kosutavaid meesegusid, samuti ravimtaimi jt loodustooteid. Letil on ka mesindussaadustest ja loodustoodetest valmistatud preparaadid ja kosmeetikatooted.

Samuti on müügil laias valikus ehteid ja käsitööd, keraamikat, parfümeeriat ja loodusakvarelle. Loteriil võidab iga loos.

Lastele näitab mesinik Hinge Laur vaatlustarus mesilasi, samuti saavad lapsed joonistada, värvida ja voolida. Kohvikus pakutakse meesööke ja -jooke, taustaks kõlab muusika. Pileti hind täiskasvanutele 1,60 eurot, pensionäridele ja õpilastele 1 euro, perepileti eest tuleb välja käia 3,20 eurot.

Kuulata saab ka mitmeid ettekandeid. Kell 11 tutvustab OÜ Revitalefekt juhataja Pavel

Kadõkov tervendavaid meesegusid ravimtaimedega, nt saialillega, koirohuga, kummeliga. Kell 13 annab Harju veterinaarkeskuse juhataja asetäitja Arvi Raie ülevaate Eesti mee kvaliteedianalüüsi tulemustest. Kell 15 tutvustab Geliant PK OÜ juhatuse liige Jevgeni Devoino uusi taruvaiguõli preparaate.

Tervisenõu jagab ja mee headest omadustest räägib Tartu ülikooli kliinikumi arst-õppejõud, konsultant dr Ilmar Särg.

Laadimine...Laadimine...