4 kommentaari

Kõigekõrgema Revolutsioon

Vasta kommentaarile

Imperaator kavandab bandjuugade ja vargapoiste päästmist ähvardava bolshevismuse eest loomulikult korraliku kalõmmi tasumisel. Elik kari oligarhe-miljardäre annab osa varandusest lihtrahvale elik bõdlale ja saab vastu Maksuülem Mihhaililt vastava jarlõki koos Kõigekõrgema piiritu heldusega. Kuid samas ametnike tšinovnikute natsionaliseerimine elik loobuda tuleb teise ja veel teiste riikide kodakondsusest ja elamislubadest. Elik vaba valik Venemaa või siis Miami või Tel Aviv. Juuditarid või mulatitarid valik on alati vaba. Totaalne revoljuutsijaa siis Venes. Mis parata Miami ja Tel Aviv. Õudus. Koheselt paar kortlit hinge alla ja hammustaks klaasi peale kuid ei saa Antikristus ise koheselt platsis. Ja kus on töö dokumentidega nädalat paar. Hukkub Püha Venemaa.

Mihhail Mišustin Venemaa peaministriks

Vasta kommentaarile

Venemaa peaministriks saab Föderaalse Maksuameti juht Mihhail Mišustin elik kommunistide unistus natsionaliseerimisest ja eraomandi konfiskeerimisest lükatakse Imperaatori poolt tagasi. Ei mingit bolshevismust rahulik tasakaalukas kõiki riigi kodanikke arvestav areng. Mis muud kui töhe Venemaa suund on paigas. Ja kõiksugu sardellid keksima ja biskviite jagama Maidannil korralikult peerugaasi.

Urmas pole aru saanud,

Vasta kommentaarile

et poliitiku tõene krediit ja toetus sõltub tema eelnevatest reaalsetest tegudest, mitte tegude- ja tegusa näoilme simuleerimisest.

Venemaa tugevneb

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad Venemaa tugevneb asub jõuliselt edendama oma rahvastiku kasvu ja võitlema vaesuse vastu ja ilmselt ühes või teises vormis muutuvad Impeeriumi piirid. Elik mingi japsi märg unistus mingist nn Ajaloo Lõpust koos mingite nn schwarts-sorostega nn globalismusega on vaid kangastus Helesinised Mäed. Elik Obkommi aeg totaalselt ümber tegemist klassikalise Kolmevalitsusega kuid kes taotleb Neljandaks selles lugu. Elik ei mingit alla tegemist ja esmalt Euroopa piir kontrolli alla ja kõik sissetungijad saata sinna kust tuldud ja siis klaarib rahulikult kuid kindlalt. Kord majja Euroopas. Niipalju siis Vladimir Suurest ja Dmitri Medvedjevist.

Laadimine...Laadimine...