Tarbija

VTA: Eesti kanamunad on fiproniilivabad

VTA: Eesti kanamunad on fiproniilivabad

Seoses Euroopa kanamunadest leitud pestitsiidi fiproniiliga tellis Veterinaar- ja Toiduamet laborianalüüsid võimaliku fiproniili sisalduse kohta viieteistkümne kodumaise munatootja, sealhulgas seitsme mahefarmeri kanamunade osas.

10 nõuannet: mida tarkvara arendades jälgima peaks?

10 nõuannet: mida tarkvara arendades jälgima peaks?

Mida on oluline jälgida uue tarkvara arendamisel, samal ajal kui iga päev tekib juurde sadu või tuhandeid uusi lahendusi, mis üksteisele nutikuse ja kliendimugavuse osas aina tihedamat konkurentsi pakuvad? Soovitusi jagab tehisintelligentset fondijuhti arendava Investorise’i tehnoloogiajuht Gert Stahl.

Eesti poodides üritab üle 40 protsendi hindadest ostjaga manipuleerida

Eesti poodides üritab üle 40 protsendi hindadest ostjaga manipuleerida (2)

Sageli peab otsustama kiirelt, mistõttu põhjaliku kaalutlemise asemel sünnib otsus intuitiivselt. See aga annab võimaluse inimestega manipuleerimiseks, näiteks täisarvulisest hinnast napilt madalama hinna kasutamisega. Kuigi 2.99 ja 3.00 vahel on tegemist kõigest ühesendise erinevusega, tajutakse suurusjärgu muutumist märkimisväärsena.

Tänavuseks parimateks vegantoodeteks valiti Karu Talu šokolaadid

Tänavuseks parimateks vegantoodeteks valiti Karu Talu šokolaadid

Tallinna Kultuurikatlas toimus eile Baltimaade vanim taimetoidumess, millel jagati ühtlasi ka aastaauhindu. Parimaks vegantoodeteks valiti Karu Talu šokolaadid ja Märss kotid, kõige silmapaistvamaks teoks aga organisatsioonide Loomus ja Loomade Nimel kampaaniad karusloomafarmide ja metsloomade tsirkustes kasutamise keelustamiseks. 

FOTOD JA VIDEO! Restoranide nädal toob loodushoiu kööki

FOTOD JA VIDEO! Restoranide nädal toob loodushoiu kööki

Tipprestoran koorib oma kartuleid ise ning kasvatab neid tippkoka mereäärses maakodus adru sees, kinnitas Restorani Juur peakokk Kaido Metsa. Metsa rääkis, et Juur võtab palju tarkusi minevikust. "Meie restorani mõistes tähendab see nippide hankimist nagu 100 aasta tagant," selgitas Metsa.

Notarid annavad homme tasuta nõu

Notarid annavad homme tasuta nõu

Tänavu keskendutakse avatud uste päeval kinnisvaratehingutele, aga oodatud on ka huvilised, kel on küsimusi pärimise, abieluvarasuhete või teiste notaritööd puudutavate valdkondade kohta.

EKSPERDID: Alkoholitootjad kutsuvad inimesi vähem joomise asemel lihtsalt "vastutustundlikult" jooma

EKSPERDID: Alkoholitootjad kutsuvad inimesi vähem joomise asemel lihtsalt "vastutustundlikult" jooma (1)

"Kirjutades pudelile "joo vastutustundlikult" väldivad nad ütlemist "joo vähem" või et "vähem joomine on parem"," kirjeldas WHO mittenakkushaiguste ja terviseedenduse osakonna juht dr Gauden Galea. "Öeldes "naudi vastutustundlikult" süüdistavad nad ohvrit, jättes kogu vastutuse tarbija kanda." Samuti ei taha tootjad panna pudelile jookide koostist, kuigi tarbijal on õigus teada seda.

Tugev tuul seiskas laevaühenduse Prangliga

Tugev tuul seiskas laevaühenduse Prangliga

Tugev tuul seiskas tänaõhtused reisid mandri ja Prangli saare vahel.Seoses tugeva tuulega on tühistatud väljumised kell 17 Kelnasest Leppneemde ning kell 18.30 Leppneemest Kelnasele, teatas liini opereeriv Kihnu Veeteed enda kodulehel.

Kaheksa nõuannet: kuidas valida talverehve?

Kaheksa nõuannet: kuidas valida talverehve?

Rehvide valik on nii suuruse, tüübi kui kaubamärgi osas lai ning õige valiku tegemine võib osutuda keeruliseks. Tihtipeale arvatakse, et piisab, kui teada sõidukile sobivate rehvide mõõtmeid, kuid see on vaid üks paljudest olulistest teguritest.

Ossinovski keelaks soo järgi töötajate otsimise

Ossinovski keelaks soo järgi töötajate otsimise

Töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski esitas kooskõlastusringile eelnõu, millega muuhulgas keelatakse töövahendusteenuse osutamisel võimaldada otsida töötajaid soo, vanuse või muude diskrimineerimist võimaldavate tunnuste alusel.

Noored naised kasutavad internetti info otsimiseks, mehed aga müümiseks
Tarbija Eesti

Noored naised kasutavad internetti info otsimiseks, mehed aga müümiseks

Internet on abiks mistahes valdkonnas, olgu selleks õppimine, töötamine või vaba aja veetmine. Noored mehed ja naised kasutavad internetti aga üpris erinevalt - 16–24-aastased naised otsisid vastassoost eakaaslastest enam internetist infot tervise kohta, 16–24-aastased mehed seevastu kasutasid internetti enam toodete ja teenuste müümiseks.

Kinnistuomanikel tuleb langenud puulehtedega tegeleda

Kinnistuomanikel tuleb langenud puulehtedega tegeleda (1)

"Munitsipaalpolitsei Amet ja Kommunaalamet tuletavad kõigile kinnistute-ehitiste omanikele meelde, et sügishooaeg toob kaasa kohustuse puhastada langenud lehtedest omaniku haldusalasse kuuluvad kõnniteed," ütles Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf.

Laadimine...Laadimine...