6 kommentaari

pargivaht ja metsavaht

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad paneb Tallinnas pargivahid tööle ja Harjumaa metsadesse metsavahid nii saab korda linn ja maa. Kas mitte just päälinna ümbrusse meie metsadesse kuhju suur osa prügist? Nii saab Eestit hoitud vast isegi paremini kui üleilmsete talgutega?

keskkonnast siis puhtast

Vasta kommentaarile

Juhul kui eesmärgiks on puhas keskkond siis tuleb esmalt jõuliselt piirata tööstuslikku kasvu või täpsemalt tööstuslikku lagastamist Hiinas ja Indias. Elik kõik hiinlased ja indussid metsa istutama. Hiinas ja Hindustanis toimuv on lihtlabaselt võigas. Seega ühiselt metsa istutama ja koheselt sulgeb sünnituskobimbinaadid muhameedlastel ja neegritel. Siis on maailmal teat lootust.

ants

Vasta kommentaarile

Päris huvitav, sorry hädavajalik oleks, kui Eesti suudaks viia oma tarbimiskoguse nöukogude aja tasemele - vot siis oleks me säästlik ühiskond. Ja ma ei mötle ei nöukogude poliitilist korda ega mentaliteeti, vaid just tarbimist, sest praegu oleme me täpselt samasugused maksimaalsed maailmahävitajad nagu iga teine lääne kapitalistlik ühiskond. Millised kogused asju visatakse iga päev ära - prügimäed näevad välja kui luksuslikud panipaigad - kui palju visatakse ära kasutuskölblikku mööblit vöi massiliselt raamatuid - see köik valmistati kunagi inimese vaimust ja metsade vöimust. Ja kas keegi saab väita,et köik need ashad on tulnud öhust? Ei, meie materiaalsel maailmal on meie ümbritseva keskkonna vere hind. Iga ese on millegi ja kellegi arvelt - iga ese!

metsavahid

Vasta kommentaarile

Kohe kindlasti peaks metsavahid asuma ametisse Harjumaal ja seejärel mujal üle Eesti. On ju mets tegelt Eesti suurim vara.

mati

Vasta kommentaarile

See koristuspäev on tore asi ja ka Jüri osalemine selles vinge, kahjuks aga ei saa maailma tegelikku reostust niimoodi lihtsalt ära koristada. Vastupidi, maailma tegeliku reostuse vähendamisest ei saa absoluutselt rääkida pigem ikka suurenemisest ja intensiivistumisest. Pestitsiidid ja muud kemikaalid pöllumajanduses ning metsanduses ja teedehoolduses igikeltsa sulamine, autod, autod, autod, müra, mis möjub veelgi masendavalt teistele organismidele, inimene on muutunud tuimaks. See klantspilt peale koristamist ja murupügamist on petlik, meie maailm on saastatuim kui kunagi varem ja kapitalismi tingimustes on tagajärjeks apokalüpsis.

Laadimine...Laadimine...