Tallink Takso hakkab kullerteenust pakkuma

Tallink Takso alustab esimese traditsioonilise taksofirmana kullerteenuse pakkumist.

Pilt: Scanpix/Pilt on illustratiivne

Tallink Takso hakkab kullerteenust pakkuma

Toimetaja: Dmitri Povilaitis

Tallink Takso alustab esimese traditsioonilise taksofirmana kullerteenuse pakkumist.

"Inimeste asemel liiguvad täna pakid ja huvi kauba vedamise vastu üha kasvab," ütles Tallink Takso juhatuse liige Tõnu Uusmaa pressiteate vahendusel. "Kuigi taksofirmad on loodud eelkõige inimeste sõidutamiseks ja ettevõtted on teinud kõik endast sõltuva turvalise ja kontaktivaba teenuse pakkumiseks, võib pakivedu meie jaoks muutuda vähemalt järgneva kuu jooksul peamiseks tegevuseks."

"Alustasime kullerteenusega katsetustega paar päeva tagasi, kauba vedamise tellimusi on tulnud seinast seina, näiteks üks ettevõte tellis büroost töötoolide laialiveo kodukontoritesse, veame ka toitu, dokumente ja tehnikat," loetles Uusmaa. "Kuna tegeleme ametliku kaubaveoga, saame ka täna isoleeritud Saaremaale või sealt mandrile kaupa toimetada, samuti oleme pakke Soome jäänud eestlastele Tallinki laevadega viinud."

"Seega linna peal ringi sõitev takso, kus sees istub vaid juht, teeb tänases eriolukorras üsna tõenäoliselt tööd. Uueks normaalsuseks taksoturul on saanud, et klient ise ei pea enam tingimata autos istuma," tõdes Uusmaa.

Taksojuhtide ja klientide ohutuse nimel paigaldas ettevõte sel nädalal enda sõidukitesse läbipaistvast plastikust vaheseinad. Taksojuhid puhastavad ja desinfitseerivad regulaarselt salongis kasutatavaid pindu ja ukselinke. Lisaks käivad ettevõttele kuuluvad taksod tavalisest sagedamini ka pesulates. Taxilink äppi kasutades on kliendile teenus ka täielikult kontaktivaba.

Laadimine...Laadimine...