Tallinn kutsub osalema Kodurahuprogrammi projektikonkursil

"Selle aasta põhisuundadeks on noorte ühistegevuse edendamine ja vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine ja kultuuriürituste toetamine," märkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv

Tallinn kutsub osalema Kodurahuprogrammi projektikonkursil

Toimetaja: Sandra Lepik

"Selle aasta põhisuundadeks on noorte ühistegevuse edendamine ja vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine ja kultuuriürituste toetamine," märkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Tallinna linnavalitsus kuulutas välja järjekordse Kodurahuprogrammi projektikonkursi, esimese taotlusvooru taotluste esitamise tähtaeg on 3. veebruar. Käesoleval aastal toimub konkurss kolmeteistkümnendat korda.

Belobrovtsevi sõnul on projektikonkursile osalema oodatud juriidilised isikud, füüsilisest isikust ettevõtjad ja kõik pealinna elanikud, kes tahavad Tallinnas rahvussuhete edendamisele ning eri rahvustest inimeste omavahelise suhtlemise tihendamisele kaasa aidata. "Selle aasta Kodurahuprogrammi projektikonkursi põhisuundadeks on noorte ühistegevuse edendamine ja vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine ja kultuuriürituste toetamine," märkis Belobrovtsev.

Toetuse taotlemine käib üldjuhul läbi Tallinna mittetulundustegevuse toetuste taotlemise iseteeninduskeskkonna, taotlust on võimalik esitada ka paberil või digitaalallkirjaga elektroonilise dokumendina. Projektikonkursi tingimuste ja taotlemise võimaluste kohta saab infot Tallinna kodulehel.

"Ka käesoleval aastal jagatakse toetust projektidele Kodurahuprogrammi projektikonkursi raames kolmes taotlusvoorus, mistõttu saavad taotlejad paremini valida ja planeerida oma tegevuste läbiviimise aega. Nii on projektikonkursi taotluste esitamise tähtajad 3. veebruar, 6. aprill ja 24. august," täpsustas Belobrovtsev.

Eelmisel aastal toetati Tallinna Kodurahuprogrammi kahe taotlusvooru raames ühtekokku 67 projekti, mis näitab märgatavat kasvu võrreldes eelmiste aastatega ning annab tunnistust selle projektikonkursi tõusvast populaarsusest. Näiteks 2018. aastal toetati 43 projekti ja 2017. aastal 28 projekti. Toetatud projektide teemadeks olid noorte ühistegevuse edendamine (eesti ja vene keelt kõnelevaid noori ühendavad erinevad tegevusprojektid) ning vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine (rahvusvähemuste kultuuriprojektid, kultuuripäevad koolides).

Laadimine...Laadimine...