5 kommentaari

Mari

Vasta kommentaarile

Miks ei võiks süstlavahetuspunkt olla sobivas kohas kiirelt kokkupandava blokkmajana. Nagu TV-s näidati ehitusblokkide kiire komplekteerimine lasteaedadeks? Siis ei ole vaja jagada maid ja puid korterelamute elanikega.

Sits

Vasta kommentaarile

Milleks neid heidikuid peab meie niigi vaeses riigis üldse poputama? Narkareid ma veel talun aga nad on ju veel patoloogilised vargad!

liikuvad eskadronid

Vasta kommentaarile

On selge, et mingi nn komisjon ei suuda leida süstlavahetuseks kohta ei Sitsi mäel, Arsenalis, Niine tänava otsas ega Paldiski maanteel. Kuid ei hullu Vabariigi Valitsus ja Tallinna Linn pöörduvad Donald Trumpi ja Vladimir Vladimirovitši hää kamraadi Rodrigo poole. Las President Duterte tuleb appi Eestile ja Tallinnale elik liikuvad eskadronid. Ei mingeid nn süstlavahetusi, kohene lõpplahendus.

W.

Vasta kommentaarile

Aga ehk on just mõistlik rajada noortekeskuse kõrvale. Oleks näide sellest, milliseks võiks saada nende tulevik.

xxx

Vasta kommentaarile

Selle komisjoni oleks pidanud looma juba siis, kui Raimond Kaljulaid ainuisikuliselt tahtis Paldiski mnt 36a ruumidesse viia üle süstlavahetust. Miks ei loodud siis komisjoni vaid otsustati ainuisikuliselt? Kohalikud elanikud said kõigest teada alles meedia vahendusel. Siis just käituti kohaleke elanike muredesse ignorantselt ja ükskõikselt. Enne valimisi püütakse näidata, kuidas rahvast hoolitakse. Tegelikult hoolitakse vaid enda soojast kohast ja kardetakse, et enam ei valitagi tagasi, kui praegu tegeletaks selliste teemadega, mis pole popid.

Linnajuhtidele soovitus, et tehke see komisjopn siis lõpuks ära, aga mitte ärge kuultage igal pool, kui avatud ja koostöövalmis te olete, aga vaat teine pool ei taha teid kuulda võtta.

Laadimine...Laadimine...