erikomisjon arutas emo kriisi lahendusi

ISAD HOOLIVAKS: Isasid saab õpetada oma vihahooge kontrollima

ISAD HOOLIVAKS: Isasid saab õpetada oma vihahooge kontrollima

"Me kardame näidata ennast nõrgana ega lähe seetõttu abi küsima. Enne sureme või maha!" kirjeldas psühholoog Olle Selliov olukorda, mis ajendas teda rakendama rahvusvahelist isadele suunatud koolitusprogrammi Eestiski. "Isa suhtlemisoskusest sõltub kogu lapse käekäik," lisas ta.

Tallinna linn ja koolinoored ühendasid jõud
Eesti

Tallinna linn ja koolinoored ühendasid jõud

Tallinna linn ja kümme noort neljast üldhariduskoolist ühendasid jõud, et kaardistada Tallinna virgestusalad. Projekti käigus kogusid õpilased informatsiooni pallimänguväljakute, lauatenniselaudade, rularampide, välijõusaalide, mänguväljakute ja teiste virgestusalade seisukorra ning muude omaduste kohta, lisades ka pildid.

Pealinn

Teravnurk

Linnaosade uudised

Tuntud Eesti isade mõtted isaks olemisest

Danske astronoomiliste summadega rahapesuskandaal

Põnev/kasulik

Eesti teadus saab juurde 20 miljonit eurot

Eesti teadus saab juurde 20 miljonit eurot

"2019 aastal pannakse teadus- ja arendustegevusse Eesti riigis võrreldes 2018. aastaga juurde 10 protsenti ja see tähendab 20 miljonit eurot," kinnitas peaminister, et töö käib selle nimel, et tõsta rahastust 1%-ni SKP-st.

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (8)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi
Eesti

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi (3)

Kuna looduses on praegu äärmiselt tuleohtlik aeg, mida näitavad ka viimaste nädalate jooksul sagenenud suured metsa- ja maastikutulekahjud, kutsus päästeameti vastutav korrapidaja päästeameti peadirektori korraldusel kokku üleriigilise staabi. "Soe sademeteta ilm päästesündmuste vähenemist ei ennusta, pigem vastupidi," ütles päästeameti vastutav korrapidaja Sven Jablonski.