KODULAENUGA PERED JA ETTEVÕTJAD: Miks teevad ajal,  kui kõik kannatavad, vaid pangad endale kasulikke diile?
Eesti

KODULAENUGA PERED JA ETTEVÕTJAD: Miks teevad ajal, kui kõik kannatavad, vaid pangad endale kasulikke diile?

"Me ei tohi lubada, et pankade allettevõtted hakkavad inimeste kodusid üles ostma," ütleb väikeettevõtja Catalina Porro. Tema arvates satuvad, nagu ka eelmise majanduskriisi ajal, kõige tõsisema löögi alla kodulaenuga pered ja väikeettevõtjad. Riik peaks pankadega läbi rääkima, et kriisi ajaks, augustini peatataks kõikide laenude tagasimaksed ja intressimaksed – see veendumus süveneb ka suuremate ettevõtjate ringis.

Koroonaviiruse teavituskampaania kutsub vastutustundlikkusele
Tervis Eesti

Koroonaviiruse teavituskampaania kutsub vastutustundlikkusele

"Järgmised kaks nädalat on koroonaviiruse leviku piiramisel kriitilise tähtsusega ja oluline on täpselt järgida viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud nõudeid," ütles valitsuskommunikatsiooni direktor Urmas Seaver. "Vaatamata ilusatele kevadilmadele peame lähinädalatel säilitama kõrgendatud ohutunde ja valvsuse."

Pealinn

VIDEO! KÕLVART: Aitame hoida töökohti ja toetame kriisi tõttu kannatavaid spordiklubisid

VIDEO! KÕLVART: Aitame hoida töökohti ja toetame kriisi tõttu kannatavaid spordiklubisid

"Tänu linna vastutulekule saame veel jätkata ja inimestele töökohad säilitada," ütles linnalt Viru tänaval lillemüügiks kolme kioskit rentiv ettevõtja Alar Nisu, kelle sõnul paistis vahepeal, et äri tuleb sulgeda. Tallinn maksab ka kriisi ajal spordiklubidele toetust, loobub rendi küsimisest linna ruumides tegutsevatelt ettevõtetelt ning tasub firmadele oma arveid teenuste eest 21 päeva asemel kümne päeva jooksul.

Kuidas olete kohanenud eriolukorraga?

Linnaosade uudised

Kuidas kaitsete end koroonaviiruse eest?

Koroonaviirus Eestis

Kuidas hoida end koroonaviiruse eest?

VIDEOBLOKK

VIDEO! "Tallinna panoraami" värvikirev nädal
Tallinn Meedia

VIDEO! "Tallinna panoraami" värvikirev nädal

Tallinn toetab eriolukorra ajal ettevõtjaid. Stuudiosse tulevad sel teemal rääkima Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu ja Olde Hansa tegevjuht Tene Link. MUPO töökoormus on kasvanud. Küsime stuudiosse tulevalt MUPO Ameti juhatajalt Aivar Toomperelt, kuidas nad tekkinud olukorraga toime tulevad?

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Teravnurk

Kas rajame Hukkunud  Koroonaohvri hotelli?

Kas rajame Hukkunud Koroonaohvri hotelli?

Kuna hotellid on tühjad, võiks riik mõne neist rendile võtta. Nimetada morbiidse nimega ja paigutada sina järelevalve alla mõneks ajaks inimesed, kes rikuvad karantiini nõuet. Tõenäoliselt mõjuks see paremini kui võimalus saada kuni 2000 eurot trahvi.