Uuring: Kaljulaid on presidendiametis hästi toime tulnud

Uuring: Kaljulaid on rahva meelest presidendiametis hästi toime tulnud

72,5 protsenti vastanutes leidis, et Kaljulaid on oma ametis hästi või väga hästi hakkama saanud, selgus uuringust. "Meedia on tema suhtes olnud helde ja ta pole väga andnud põhjust ka end rünnata, aga paratamatult hakkavad niivõrd fookuses olles ajaga arvamused polariseeruma," arvas poliitikavaatleja Ott Lumi. "Lisaks sai ta ametisse võrdlemisi laia konsensusega ja see on väga oluline aspekt. Kõik poliitilised jõud, välja arvatud Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE), on olnud tema taga."

Prokuratuur ei kaeba Kenderi asja riigikohtusse

Prokuratuur ei kaeba Kenderi asja riigikohtusse

Ka lapsporno loomises süüdistuses õigeks mõistetud kirjanik Kaur Kender ei kaeba otsust edasi: "Edasikaebamine võiks potentsiaalselt teha eesti kirjanike olukorda veel hullemaks. Ei saa ju välistada, et riigikohus otsustaks, et eesti keelt kirjutavat inimest võib jälitada igas maailma nurgas."

Tallinlaste muljed valimistest

mida arvavad poliitikahuvilised valimistulemustest?

Naiste ja meeste erinev elu Eestis ja Euroopas - töö, pere, argipäev

kov valimised 2017

Iris Pettai: vaesus ohustab üha rohkem inimesi

Iris Pettai: vaesus ohustab üha rohkem inimesi

"Elanikkonna vaeseima ja rikkaima viiendiku sissetulekute vaheline erinevus on jätkuvalt viiekordne, mis asetas Eesti 2016. aastal Euroopa ebavõrdseimate riikide esikümnesse," rääkis sotsioloog Iris Pettai ja lisas, et vaesus ei tähenda ainult madalat sissetulekut, see võib olla ka kehv ligipääs tervishoiule või haridusele.

Arvamusliidrid mõistavad Rõivase käitumise hukka

Põnev/kasulik

Kontrolli oma gaasiseadmeid!

Kontrolli oma gaasiseadmeid!

"Kõige probleemsemad on gaasiveesoojenditega ruumid, sest seal tuleb kriitilise tähtsusega tagada õhu juurdepääs ruumi, vajalik on toimiv suitsukanal ning ventilatsioon," sõnas ERGO varakahjude grupi juht Erko Makienko.

Linnaosade uudised

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?