Suri Kostel Gerndorf

Suri Kostel Gerndorf

Ööl vastu neljapäeva suri Rahvarinde üks asutajatest ja selle esimese eestseisuse liige, majandusteadlane Kostel Gerndorf.

Nimelise puu järjekorras on ligikaudu poolsada inimest

Nimelise puu järjekorras on ligikaudu poolsada inimest

"Poeg oli siis kolme kuune ja ma olin väga õnnelik isa," rääkis puu istutanud 41-aastane mees. "See puu elab üle nii minu kui palju põlvkondi minu järel. Tänase seisuga on ligikaudu poolsada inimest pannud end Kadrioru pargi kontoris kirja, et saada pargi alleel endale nimesildi või täpsemalt nimelise tänusildiga puu.

6. juuli on laulupeo puhul lipupäev
Eesti

6. juuli on laulupeo puhul lipupäev (1)

Vabariigi Valitsus otsustas tänasel istungil kehtestada ühekordse lipupäeva 6. juulil 2019, et tähistada 150-aastast laulupeotraditsiooni. Korralduse kohaselt heiskavad Eesti lipu kõik riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutused ning avalik-õiguslikud juriidilised isikud. 

Dago Antov: Tallinnas sõidetakse tulevikus elektritranspordiga

Dago Antov: Tallinnas sõidetakse tulevikus elektritranspordiga

"Elektrisõidukid tõrjuvad pikapeale tossavad autod ja bussid kõrvale," räägib oma visioonist transpordi asjatundja Dago Antov. "Algus on juba käimas, aga lõpp, mil elektri või vesinikukütusega liikuvad bussid ja autod muutuvad valdavaks, võib tulla umbes kolmekümne aasta pärast."

Linnaosade uudised

Pealinn

Tallinna jaanituled

Kuum suveilm

Taani kuninganna visiit

Läänemere alkoralli

Millal tuleb tervisemure puhul pöörduda perearsti poole ja millal kutsuda hoopis kiirabi?

Teravnurk

Lugeja kirjutab

Põnev/kasulik

terrorism Euroopas

Välisluureamet: rahvusvaheline terrorism Eestit tõsiselt ei ohusta

Välisluureamet: rahvusvaheline terrorism Eestit tõsiselt ei ohusta (18)

"Kuid ehkki Eestit rahvusvaheline terrorism tõsiselt ei ohusta, kujutab see endast potentsiaalset riski, eelkõige Eesti kodanikele välismaal," tõdeb välisluureamet aastaraamatus. "Võttes aga arvesse terroristide laialdast tegutsemist, ei saa internetis levitatava propaganda mõjul radikaliseerumist täielikult välistada ka Eestis."