Ränderaamistiku poolt hääletamata jätnud Reformierakond langes reitingutabelis teiseks

Ränderaamistiku poolt hääletamata jätnud Reformierakond langes reitingutabelis teiseks

"Emotsionaalne arutelu ÜRO rändeleppe üle on siis oluliselt kasvatanud rahvuslaste segmenti erakondade maastikul," sõnas uuringufirma Kantar Emor uuringujuht Aivar Voog. Kui Isamaa toetus jäi vahepeal valimiskünnise alla, siis on see nüüd tõusnud 7,8 protsendini. Erakondade populaarsustabelit esmakordselt juhtima läinud Keskerakonna reiting on olnud suhteliselt stabiilne viimased neli kuud, lisas Voog.

riigikogu võttis vastu mitu otsust

Lasnamäele rajatakse kuue miljoni euro eest sotsiaalmaja

Lasnamäele rajatakse kuue miljoni euro eest sotsiaalmaja

"Resotsialiseerimisteenuse eesmärk on suurendada inimeste toimetulekuvõimet nii, et nad oleksid võimelised iseseisvalt ühiskonnas toime tulema," ütles abilinnapea Tõnis Mölder, kelle sõnul on Tallinn rajanud kuus sotsiaalmaja, kuid vajadus teenuse järele on endiselt kõrge.

Vanalinna müüri hakkab Kapiteli abiga ehtima kaunis valgus

Vanalinna müüri hakkab Kapiteli abiga ehtima kaunis valgus

Muu hulgas tallinlastele pronksmungad ja PÖFFi hundiskulptuuri kinkinud kinnisvaraettevõte Kapitel investeerib vanalinna müüride valgustusse 800 000 eurot. Kaasaegse fassaadivalgustuse saab üle 40 objekti, teiste seas Toompea loss, Paks Margareeta, Patkuli trepid, Kiek in de Kök ja Pikk Hermann.

TUBLID: Eesti rikkaima MTÜ isadel on keskmiselt 4,7 last

TUBLID: Eesti rikkaima MTÜ isadel on keskmiselt 4,7 last

"Vägev on näha, et Eestis on nii palju mehi, kelle jaoks on oluline väärtustada lapsevanemaks olemist. Kes mõistavad, et lasterikkus ei ole midagi ebanormaalset või sotsiaalne probleem, vaid õnnelik igapäevaelu," ütles MTÜ Lasterikkad Isad eestvedaja Taavi Tamkivi. 

Pealinn

Teravnurk

30 aastat HIVi Eestis

RIIGIKOGU ARUTAS RAVIJÄRJEKORDADE LÜHENDAMIST

Linnaosade uudised

Danske astronoomiliste summadega rahapesuskandaal

Põnev/kasulik

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (8)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi
Eesti

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi (5)

Kuna looduses on praegu äärmiselt tuleohtlik aeg, mida näitavad ka viimaste nädalate jooksul sagenenud suured metsa- ja maastikutulekahjud, kutsus päästeameti vastutav korrapidaja päästeameti peadirektori korraldusel kokku üleriigilise staabi. "Soe sademeteta ilm päästesündmuste vähenemist ei ennusta, pigem vastupidi," ütles päästeameti vastutav korrapidaja Sven Jablonski.