Keskerakonna toetus on jätkuvalt tõusujoonel

Keskerakonna toetus on jätkuvalt tõusujoonel

Viimaste tulemuste põhjal on nädalaga toetust kaotanud Reformierakond, Keskerakonna toetus on kasvanud. Kolmandal kohal oleva EKRE toetus nädalaga muutunud ei ole. Esikolmikule järgnevad Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa. 

Taasiseseisvumispäeva tähistamine Tallinnas

Peaminister: Helme kohtub Vaheriga täna
Eesti

Peaminister: Helme kohtub Vaheriga täna

"Siseminister lubas mulle, et kolmapäeval (21. augustil), kui ta läheb tööle, kohtub ta PPA juhiga ja nad räägivad silmast silma," ütles peaminister Jüri Ratas. 

TIPPTEGIJAD: Eesti vabadus ja  praegune areng on täielik ime
Eesti

TIPPTEGIJAD: Eesti vabadus ja praegune areng on täielik ime

"Õnneks ei ole meil siin suuri veeuputusi, õnneks ei ole ka maavärinaid, õnneks on meil rahulikud inimesed ja õnneks on nad ka töökad," ütles laulja Anne Veski. "Ma ei osanud ette näha, et Eestist võib saada nii kiiresti kõrgelt arenenud lääneriik," rääkis ettevõtja Jüri Mõis. 

Pealinn

Kõlvart: võitleme vähem ja ehitame rohkem riiki
Eesti

Kõlvart: võitleme vähem ja ehitame rohkem riiki

"Eesti rahvas on säilitanud omanäolise kultuuri ja keele ja inimeste heaolu kasvab. Kaugeltki kõik rahvad ei ela nii nagu meie," nendib Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart 20. augustil tähistatava taasiseseisvuspäeva eel.

Politsei peadirektor Vaher tule all

Liikluspiirangud Tallinnas

Miks ületatakse autoga sõites kiirust?

Ärikvartal Fahle Park valmib 2020. aastal

Ärikvartal Fahle Park valmib 2020. aastal

Tallinnasse ajaloolise Tselluloosi kvartali asemele kerkiv Fahle Park on uudse lähenemisega ärilinnak, kus kõiki ajaloolisi ja kaasaegseid büroohooneid ühendab galerii, mille klaaskatuse all hakkab asuma rikkaliku subtroopilise taimestikuga sisepark. 

Linnaosade uudised

Birgitta festival

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Paide Arvamusfestival 2019

Läänemere alkoralli

Tallinna merepäevad

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest
Festival Tallinn

Tallinna merepäevi külastas enam kui 200 000 inimest

"On suur rõõm, et huvi merepäevade vastu püsib ning inimesed leiavad ikka ja jälle tee Vanasadamasse, Lennusadamasse, Noblessneri sadamalinnakusse ja Haven Kakumäe jahisadamasse. Enam kui 200 000 külastust kolme päeva jooksul on suurepärane – aitäh kõigile meresõpradele, korraldajatele ja vabatahtlikele," ütles Tallinna merepäevade projektijuht Lennart Sundja.

XXVII laulu- ja XX tantsupidu "Minu arm"

Teravnurk