Tulevased peremeditsiini residendid hakkavad saama põhjalikumat väljaõpet

PATSIENDID VÕIDAVAD: Tulevased peremeditsiini residendid hakkavad saama põhjalikumat väljaõpet

"Selleks, et perearstide ettevalmistus vastaks paremini meie tervishoiusüsteemi vajadustele ja inimeste ootustele, soovime muuta perearstide väljaõppe ühe aasta võrra pikemaks," ütles tervise- ja tööminister Riina Sikkut. Peremeditsiini õppetooli professor dr Ruth Kalda sõnul on tegemist kauaoodatud muudatusega, mille nimel on peaaegu 10 aastat tööd tehtud. " Valdkonnad, millega tegeleme, on kõige mitmekesisemad, samas oli meie eriala väljaõpe siiani kõige lühem."

Reedel jõustub isikuandmete kaitse üldmäärus

Reedel jõustub isikuandmete kaitse üldmäärus

"Ütlen selgelt – andmekaitse aluspõhimõtted jäävad samaks. Tavaliste inimeste jaoks väga palju ei muutu. Inimestel on lihtsalt tulevikus suurem kontroll oma andmete kasutamise kohta, sest kõik isikuandmeid töötlevad asutused peavad andma lihtsas ja arusaadavas keeles inimesele teada, mida nad täpsemalt tema isikuandmetega teevad," ütles justiitsminister Urmas Reinsalu pressiteate vahendusel.

Pealinn

Teravnurk

Tallinna Päev 2018: millised on tallinna ilusaimad paigad?

Tallinna päev

rahvusvaheline tasuta ühistranspordi konverents

Välismaa linnajuhid tasuta ühistranspordist

Põnev/kasulik

Linnaosade uudised

Millist kasu tõi teie arvates maksureform?

Tallinn kasvatab õendushoolduse mahtu

Tallinn kasvatab õendushoolduse mahtu

"Kindlasti on oluline pakkuda suurenenud mahus statsionaarset õendushooldusteenust, mistõttu käivitame Iru Hooldekodu õenduskodu projekti," ütles Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna abilinnapea Tõnis Mölder. "Samuti on meie eesmärk rajada kaasaegsed esmatasandi tervisekeskused igasse linnaossa."

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

"Kui juba selline töökoht käes on, kus rohkem teenib, siis sealt natuke kõigi hüvanguks näpistada pole mingi ülekohus," leidis vabadusvõitleja Heinz Valk. "Maksude abil muudetakse riigi elu meeldivaks võimalikult paljudele. Muidu poleks ju riigil mõtet, me võiksime elada mingi suguharuna edasi, aga see oleks hukatus kogu rahvale."

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?