Välisuudised

Rohingjade väljaränne jätkub

Rohingjade väljaränne jätkub

Sajad meeleheitel islamiusulised rohingjad tulevad endiselt iga nädal Birmast üle piiri Bangladeshi ning räägivad õõvastavaid lugusid tapmistest, piinamistest ja vägistamistest julgeolekujõudude karistusoperatsioonide käigus.

Ivanka Trump külastab olümpiamänge

Ivanka Trump külastab olümpiamänge

USA presidendi Donald Trumpi tütar Ivanka tegi laupäeval ringkäigu Pyeongchangi taliolümpiamängudel, olles Lõuna-Korea presidendiga kohtudes rõhutanud, et kasutab visiiti Põhja-Korea survestamiseks.

Trump ja Putin õnnitlesid Eestit
Välismaa Eesti

Trump ja Putin õnnitlesid Eestit (1)

"Oma esimese saja aastaga on Eesti iseseisva riigina näidanud tugevust ja otsustavust ületades okupatsiooni ja raskused ning saades säravaks näiteks Euroopa väärtuste kandjast ja NATO partnerina," ütles USA president Donald Trump.

BILL GATES: USA miljardärid peaksid tunduvalt rohkem makse maksma

BILL GATES: USA miljardärid peaksid tunduvalt rohkem makse maksma (1)

Hiljutine maksureform soosib rikkaid, sõnas Microsofti asutaja ja filantroop Bill Gates. "Jõukamad inimesed kalduvad saama keskklassist või vaestest rohkem soodustusi," ütles ta ja lisas, et riigi poliitikakujundajad peaksid mõtlema suurenevast ebavõrdsusest ja endalt küsima, "Miks ei tee me nende inimeste jaoks paremat tööd?".

Singapur kehtestab 2019. aastast süsinikumaksu

Singapur kehtestab 2019. aastast süsinikumaksu

Singapuri valitsus teatas süsinikumaksu kehtestamisest alates tulevast aastast, et vähendada kasvuhoonegaaside emissioone ja teha ettevõtted konkurentsivõimelisemaks kui jõustuvad rahvusvaheliselt kokkulepitud kliimameetmed.

Laadimine...Laadimine...