Välisuudised

Kanada seadustas kanepi kasutamise mõnuainena

Kanada seadustas kanepi kasutamise mõnuainena

Kanadast sai täna esimene suur lääneriik, mis seadustas marihuaana ning korrastas selle müügi ja rekreatiivse kasutamise. "Me teame, et peame tegema paremat tööd meie kaste kaitsmisel ning elimineerima või massiivselt kärpima organiseeritud kuritegevusele minevaid kasumeid," sõnas peaminister Justin Trudeau.

Tusk soovib Maylt konkreetseid ettepanekuid

Tusk soovib Maylt konkreetseid ettepanekuid

Euroopa Ülemkogu alalise eesistuja Donald Tuski sõnul kavatseb ta paluda Briti peaministrilt Theresa Maylt kolmapäevasel bloki tippkohtumisel konkreetseid ettepanekuid ummikseisu ületamiseks Brexiti kõnelustel.

Ungaris jõustub kodutute keeld

Ungaris jõustub kodutute keeld

20. juunil heaks kiidetud põhiseadusmuudatus keelab "elamise avalikus ruumis" ja karmistab 2013. aasta seadust, mis nägi tänaval magamise eest ette rahatrahvi.

Trump kahtleb ÜRO kliimasoojenemise raportis

Trump kahtleb ÜRO kliimasoojenemise raportis

"See anti mulle ja ma tahan vaadata, kes selle kirjutasid, millised rühmad selle kirjutasid, sest ma võin esitada teile raporteid, mis on imepärased, ja raporteid, mis kuigi head ei ole," ütles USA president Donald Trump. Tegemist oli Trumpi esimese reaktsiooniga raportile, mille kohaselt Maa pind on soojenenud ühe kraadi võrra Celsiuse järgi ning liigub praeguse olukorra jätkudes uskumatu kolme- kuni neljakraadise tõusu suunas.

NATO soovitab Venemaal vastutustundetu käitumine lõpetada

NATO soovitab Venemaal vastutustundetu käitumine lõpetada (3)

"Venemaa peab lõpetama vastutustundetu käitumise, seal hulgas naabrite vastu jõu kasutamise, katsed sekkuda valimisprotsessidesse ja ulatuslikud desinformatsioonikampaaniad," sõnas NATO peasekretär Jens Stoltenberg. Hollandi teatas Keemiarelvade Keelustamise Organisatsioonile (OPCW) üritatud Vene küberrünnaku nurjamisest.

Laadimine...Laadimine...