Välisuudised

Kaljulaidi ja Putini tippkohtumiselt oodatakse majandussuhete elavdamist

Kaljulaidi ja Putini tippkohtumiselt oodatakse majandussuhete elavdamist (2)

Majandussuhete elavdamine Eesti ja Venemaa vahel on suurim ootus kõikides vanuserühmades peale noorte. "Nende jaoks oleks olulisem sõjaliste pingete vähendamine," märkis Kantar Emori turundusstrateegiate valdkonna juht Aivar Voog. Kui mitmed eksperdid leidsid, et ehk ei peaks Kersti Kaljulaid üldse Vladimir Putiniga kohtuma, siis küsitlusest selgub, et niimoodi arvajaid on Eesti elanike seas üsna vähe.

Macron: Jumalaema kirik taastatakse

Macron: Jumalaema kirik taastatakse

"Me ehitame selle uuesti üles. Tegemist on meie ajalooga ja seda meilt rahvas ootab," ütles Prantsusmaa president Emmanuel Macron. Prantsuse miljardär Francois-Henri Pinault lubas panustada ülesehitustöödesse 100 miljoni euroga. Ka UNESCO lubas igakülgset toetust kiriku taastamisel.

ÜRO taunis Brunei uusi ebainimlikke seadusi

ÜRO taunis Brunei uusi ebainimlikke seadusi (1)

ÜRO mõistis esmaspäeval hukka sel nädalal Bruneis jõustuvad julmad ja ebainimlikud seadused, mis näevad abielurikkumise ja homoseksuaalse vahekorra eest ette kividega surnuksloopimise ja varguse eest käe maharaiumise.

Rootsi minister: Swedbanki käitumine paneb nördima

Rootsi minister: Swedbanki käitumine paneb nördima

"Nad oleksid pidanud ametivõimudega koostööd tegema ja selle asemel on nad teinud täpselt vastupidist ning see on täiesti lubamatu," sõnas Rootsi finantsturgude minister Per Bolund. "See seab ohtu usalduse nii Swedbanki kui kogu finantssüsteemi vastu – ühe Rootsi mainega."

Laadimine...Laadimine...