4 kommentaari

Vello

Vasta kommentaarile

See Browder, kes ajal kui Venemaa õiguskaitseorganid olid praktiliselt paralüseeritud, seal aktiivselt kaunis kahtlast ja valgustkartvat äri ajas ehk sisuliselt selle maa loodusvarasid ja muid rikkusi karistamatult koos kaasosalistega oma taskutesse kühveldas, mistõttu täna nii maksmata maksude kui muude valgustkartvate tegude eest rahvusvaheliselt tagaotsitavaks on kuulutatud, kuid et taipas Venemaal röövitud raha siiski ka kõrgete USA poliitikutega jagada, ei pea viimaste toel siiski Venemaa vanglasse sattumist eriti kartma vaid võib oma poliitiliste toetajate heameeleks ja juhendamisel lausa ise teistele erinevaid süüdistusi esitada. Ja vähemalt need, kes mäletavad veel siinmail tegutsenud Sposatot ja teisi temasuguseid, saavad pikemagi seletamiseta aru, kellega tegelikult tegemist, ehkki seekord küll märgatavalt suuremas, ehk siis Venemaa, mitte enam väikese Eesti mõõtkavas.

järjepidewuse taastaja

Vasta kommentaarile

http://uueduudised.ee/varia/satiir/kalle-malberg-patsi-monument-adaverre/
Kui Eesti riik oli kogu rahva pingutusena täisjõu kätte saanud märgati äkki, et Harju Pangas liigub palju bolševike verist raha ning riigijuht Päts on ühtäkki verivaenlaste naftasündikaadi jurist ja konsultant.
http://www.pseudology.org/Bank/index.htm

sm Browder

Vasta kommentaarile

Kes on keegi sm William "Bill" Browder ja tema hää kamraad nüüdseks kahjuks lahkunud odessiit raamatupidaja Sergei Magnitski. Millega antud seltsimehed tegelesid moskoviidi juures õudsas Mordoris teab keegi või tegelt ei huvita?

tiit

Vasta kommentaarile

Nüüd sai siis teada, kuidas plaaniti Eesti viia vii rikkama riigi hulka!

Laadimine...Laadimine...