4 kommentaari

Kataloonia Vabariik

Vasta kommentaarile

Teatatavasti Kataloonia Vabariik kuulutati välja 1931. aastal. Peale juudipoiss Franco võimuhaaramist Kataloonia institutsioonid ja paljud tegelased olid paguluses Prantsusmaal. Nõukogude institutsioonide küsimuses tuleks pöörduda mitmesuguste kommunjakkide poole neid ju Eestiski piisavalt. Mis puutub rahvusvahelisse relvakaubandusse siis antud sfäär teatavasti vaid laieneb ja ikkagi kõigile relvi ei piisa...

arvaja

Vasta kommentaarile

Kui see vabariik on aastatel 1936 - 39 seal eksisteerinud Nõukogude Vabariigi järglane, siis peaks see EU-le igati sobima. Isegi EW saatis tollal neile relvi.

katalaanid ja katalaanitarid

Vasta kommentaarile

Nii pöördus Kataloonia Vabariigi juht oma rahva poole. Seltskonnale teadmiseks internatslik saast juba on korraldanud kallaletunge Kataloonia institutsioonide vastu - rünnati ühte Kataloonia raadiojaama. Kõik on seega ikke endine ja sm Sai ja Coheni suurperekonna Jevgeška jälle eeskujuks antud juhul kastiillastest internatsidele. Sisuliselt Kataloonia peab valmistuma vägivallatuks vastupanuks ja looma oma paralleelse riigi. Arvestades katalaanide ja katalaanitaride iseloomu - tegu iidse maa ja rahvaga - siis nii ka läheb. Niipalju Euroopa demokraatiast ja ühistest väärtustest - tavaline sovett tegelt. Vaid edu Katalooniale. Igal rahval on võõrandamatu õigus enesemääramisele - nii eestlasel kui katalaanil.

ei mingit internatslust

Vasta kommentaarile

Mingitest sovetipragudest on väljapugenud sm Sai ja Coheni suurperekonna Jevgeška kastiillastest esindajad elik internatsid on jälle tagasi. Täielik toetus katalaanidele igal rahval on õigus enesemääramisele nii omaaegses Nõuk. Liidus kui Euroopa Ühenduses.

Laadimine...Laadimine...