5 kommentaari

Ohoo

Vasta kommentaarile

Küll on ikka tobe arvamus, aga kahjuks Venemaa ei kavatse Baltimaid rünnata ja see kaitsmise jutt on tühine, vaenulik ja alatu. Kaitsma peaks isislaste eest, Põhja-Korea aatomipommi eest ja Balti riigid peaksid end kaitsma USA eest, kes pommitama meid ei tule nagu tegi seda naftariikidega, aga majanduslikku sõltuvusse tahab Euroopa riigid saada küll. Alatu on koondada sõjaväge Venemaa piiri äärde. Õnneks Venemaa on olnud senini väga kannatlik. Sõjaõhutajad, kas te ei arva, et suure sõja ajal pühitakse üldse maa pealt ära. Tuleb lõpetada see sõjahüsteeria. Võtke ometi aru pähe ja ärge laske võõrväge Eestisse.

vietkong

Vasta kommentaarile

Tippajal kas mitte tublisti üle miljoni ami transati Vietnami debiilide poolt Washingtonis - kõige rumalam sõda USA ajaloos. Esmalt muidugi konnaõgijate poolt siis amid kohale vietkongi tapma Onuke Ho tahtvat kommunismust sätti. Poiss McCain piloodina sai muide majutuse Hanoi Hiltonis ja pikalt - poisil papake kindral mereväelennuväe. Vietkongil oli põhjust poisiga karm olla vodkamees McCain - muide tasemel - põeb Hiltonit Hanois tänaseni. Onukese Ho vietkong peksis USA lihtlabaselt läbi, tase. Muide Onuke Ho oli ka maailmamees New Yorgis, Londonis, Pariiis ja Moskvas. Ja siis võitnud vietkong peksis läbi Puna-Hiina, reaalpoliitika ja tasemel. Onuke Ho, maailmamees tegelt. Debiilidele tegelt paras nii loll ikka ka ei tohi olla. Muideks Vietnam ja USA on suured sõbrad mis sellest, et tublisti kaks miljonit kollast hukkus kuid keda see huvitab. Sõbrad on sõbrad, huvid on ühised, reaalpoliitika. Its Mekong not Mellow-Yellow.

Ohoo

Vasta kommentaarile

Naerukoht. Ainult, et Venemaa ei kavatse meid rünnata. USA-le on vist kasulik Venemaa-vastane hoiak. Aga, kes kaitses naftariikide elanikke, kui USA käis seal pommitamas. Kõige suurem agressor on just USA ise. Eks tal on vaja Euroopa riike majanduslikult endale allutada. Vastuk, et ta topib igale poole oma nina, tegelegu oma asjadega.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Küsiks õige vahelduseks vietnamlastelt kuidas ameeriklased omal ajal nende kaitsmisega (ametliku versiooni kohaselt selleks ju sinna mindi) hakkama said, mille käigus suudeti tappa 2 miljonit kohalikku, mürgitada kõik põllud ja metsad ning siis ise sealt lõpuks paaniliselt põgenedes nagu peksa saanud penid, kusjuures parimatel aegadel oldi seal mitte mingi pataljoni nagu täna siin vaid lausa poole miljoni mehe suuruse armeega.

kahtlen

Vasta kommentaarile

ühendriiklaste kaitsevõimes teseltpooltmaakera, soomepoisid 5 x effektiivsemad!

Laadimine...Laadimine...