4 kommentaari

Imperaator Levanti

Vasta kommentaarile

Prantsusmaa vajab Imperaatorit vabastama Levanti tegelt Pühamaad elik päramine aeg julgelt 200 000 päälise Prantsuse ekspeditsiooniväe saatmiseks Süüria klaarima Ottomanidega. Nii saab lahendada küsimuse kollavestidega Pariisis- on selline linn - ja luua uus Euroopa armee ning kihutada kõik saratseenid merre Vahemerre siis. Seega lahendab kõik kerkinud küsimused ja ilma Donald Trumpita ja saadab tubli mehe rahulikult Mehhiko rajale komantšidega klaarima. Imperaator Emmanuel Levanti marssima.

marssima Prantsusmaa

Vasta kommentaarile

Prantsusmaale on tekkinud võimalus taastada Impeeriumi suurus elik viia Prantsuse väed Levanti Lähis-Itta ristisõdijate iidsetes jälgedes. Liidus kurdi kommunistidega hävitada Ottomanid luua sõltumatu Kurdistan ja taastada ajalooline Väike-Armeenia Kiliikias. Elik Prantsusmaa vajab jälle Imperaatorit Imperaatorit Emmanueli. Ja nii saab muide klaarit ka Pariisi tunglenud kollavestidega kauas võib lasta mingitel külameestel päälinnas laiutada iga külamats teadku oma koht. Mis muud kui Prantsusmaa marsile kodanikud.

võimalus Prantsusmaal, ajalooline

Vasta kommentaarile

USA järjekordne president on langetanud või langetamas välispoliitiliselt ebakompetentset otsust reeta oma liitlased kurdid ja asuda semmima Ottomanide Sultaniga. Selline tavaline usaka rumalus nagu ühe ida-aafrika päritolu mulatipoisi puhul siis Teksase rangerist rääkimata. Nüüd tekkib ajalooline võimalus Prantsusmaal elik mikronist võiks saada makron lausa Imperaator Emmanuel. Elik Prantsuse väed appi kurdi kommunistidele ikkagi demokraatia ja ühised väärtused. Kuid kas saab mikronist makron?

Donald Trump reedab kommunistid

Vasta kommentaarile

Kurdi kommunistid on tegelt ainuke USA-d reaalselt toetav jõud Süürias. Donald Trump peaks ajama tunduvalt keerukamat poliitikat Süürias ja Lähis-Idas laiemalt ja tasakaalustama sealseid erinevaid jõude. Kuid USA presidendid ei soovi kulutada oma aega liialt keerukate probleemide lahendamisel ja lõpetavad täpselt nii nagu Iraagis või siis Afgaanis. Iraak on mõnes mõttes antud üle Iraanile ja Afgaanis käib oma kakskümmend aastat sõda või siis nüüd lihtsalt tegelt sõja imiteerimine...

Laadimine...Laadimine...