Välisuudised

Trump ja Putin õnnitlesid Eestit
Välismaa Eesti

Trump ja Putin õnnitlesid Eestit (1)

"Oma esimese saja aastaga on Eesti iseseisva riigina näidanud tugevust ja otsustavust ületades okupatsiooni ja raskused ning saades säravaks näiteks Euroopa väärtuste kandjast ja NATO partnerina," ütles USA president Donald Trump.

BILL GATES: USA miljardärid peaksid tunduvalt rohkem makse maksma

BILL GATES: USA miljardärid peaksid tunduvalt rohkem makse maksma (1)

Hiljutine maksureform soosib rikkaid, sõnas Microsofti asutaja ja filantroop Bill Gates. "Jõukamad inimesed kalduvad saama keskklassist või vaestest rohkem soodustusi," ütles ta ja lisas, et riigi poliitikakujundajad peaksid mõtlema suurenevast ebavõrdsusest ja endalt küsima, "Miks ei tee me nende inimeste jaoks paremat tööd?".

Singapur kehtestab 2019. aastast süsinikumaksu

Singapur kehtestab 2019. aastast süsinikumaksu

Singapuri valitsus teatas süsinikumaksu kehtestamisest alates tulevast aastast, et vähendada kasvuhoonegaaside emissioone ja teha ettevõtted konkurentsivõimelisemaks kui jõustuvad rahvusvaheliselt kokkulepitud kliimameetmed.

GEORGE SOROS: Internetihiiglased panevad inimesi nende tähelepanu hajutades ja sõltuvust tekitades enda iseseisvusest loobuma

GEORGE SOROS: Internetihiiglased panevad inimesi nende tähelepanu hajutades ja sõltuvust tekitades enda iseseisvusest loobuma

Digitaalajastul on kogu inimkonna tähelepanu koondunud vaid paari hiigelfirma kätte, nendib investor, ärimagnaat ja poliitaktivist George Soros. "Kaevandavad ja naftat puurivad firmad teevad seda füüsilise keskkonnale, sotsiaalmeediafirmad kasutavad ära aga sotsiaalset keskkonda," selgitas Soros. "See on aga eriti kuritahtlik - need firmad mõjutavad, kuidas inimesed mõtlevad ja käituvad, ilma et inimesed sellest ise aru saaks. See kahjustab demokraatia toimimist ja valimiste usaldusväärselt."

Laadimine...Laadimine...