Välisuudised

WSJ: USA uurib Danske Eesti filiaali rahapesu

WSJ: USA uurib Danske Eesti filiaali rahapesu (6)

USA ametivõimud alustasid uurimist seoses Danske Banki Eesti filiaalis toimunud rahapesuga, kirjutas väljaanne The Wall Street Journal (WSJ) anonüümsetele allikatele viidates. Asja uurivad nii riigi justiitsministeerium, rahandusministeerium kui väärtpaberite- ja börsikomisjon.

Trump: Woodwardi raamat on pettus

Trump: Woodwardi raamat on pettus

USA president Donald Trump kuulutas täna Twitteris, et veteranajakirjaniku Bob Woodwardi peatselt ilmuv raamat tema administratsioonist on pettus ja tsitaadid väljamõeldis.

Paavst kritiseeris rahakultust

Paavst kritiseeris rahakultust (1)

Paavst Franciscus kritiseeris täna rahakeskset kultuuri ja majandussüsteemi, mis süvendab vaesust ja ei ole oma olemuselt inimlik, kutsudes seda muuhulgas ka tapvaks.

Suri USA näitleja Burt Reynolds

Suri USA näitleja Burt Reynolds

Burt Reynoldsi peeti kunagi maailma ühkes kõige suuremaks filmistaariks ja 1997. aastal kandideeris näitleja parima kõrvalosa eest filmis ""Boogie ööd" ka Oscarile.

Pariisi linnaametnik tahab Airbnb kesklinnas keelata

Pariisi linnaametnik tahab Airbnb kesklinnas keelata

 "Kas me tahame, et Pariis oleks linn, mida saavad endale lubada keskklassid või tahame, et see oleks mänguväljak Saudi ja Ameerika miljardäridele?" küsis majutuse eest vastutuv Pariisi linnavolikogu liige Ian Brossat, kelle sõnul on tema eesmärgiks on takistada Pariisi muutumist vabaõhumuuseumiks.

Laadimine...Laadimine...