Välisuudised

Barnier: ÜK ja EL on lahutusleppes ühel meelel 80 protsendi ulatuses

Barnier: ÜK ja EL on lahutusleppes ühel meelel 80 protsendi ulatuses

Ühendkuningriik ja Euroopa Liit on lahkumisleppes ühel meelel 80 protsendi ulatuses, kirjutas EL-i pealäbirääkija Brexiti kõnelustel Michel Barnier. "Olgem otsekohesed - Ühendkuningriik, mis otsustas lahkuda ühisturult, ei saa olla majanduslikult sama lähedased kui ülejäänud EL-i (liikmesriigid)," ütles ta. 

Vene politsei vabastas Pussy Rioti liikmed

Vene politsei vabastas Pussy Rioti liikmed (3)

Vene politsei vabastas ööl vastu tänast punkansambli Pussy Riot liikmed pärast seda, kui kohtunik oli keeldunud nende asja arutamast ja saatis kõik neid puudutavad materjalid tagasi politseisse, teatasid aktivistid.

Leedu peaminister soovitab Yandex.Taxi rakendust esialgu vältida

Leedu peaminister soovitab Yandex.Taxi rakendust esialgu vältida

Leedu peaminister Saulius Skvernelis soovitas inimestel esialgu vältida rakenduse Yandex.Taxi kasutamist, kuniks riiklik julgeolekuamet VSD annab sellele oma hinnangu. Leedu riiklik küberkaitsekeskus hoiatas eile inimesi Yandex.Taxi taksorakenduse kasutamise eest. Keskuse hinnangul võidakse seda kasutada ebaseaduslikuks andmete kogumiseks ja hoiustamiseks.

Indoneesia vulkaanilt evakueeriti üle 500 matkaja

Indoneesia vulkaanilt evakueeriti üle 500 matkaja

Indoneesia Lomboki saarel asuvalt Rinjani vulkaanilt evakueeriti edukalt üle 500 matkaja ja nende giidid, kes jäid lõksu, kui maavärina põhjustatud laviinid viisid kaasa paljud matkarajad ja nad ei saanud mäelt turvaliselt alla tulla.

Leht: Trumpi säutsud on uurimise all

Leht: Trumpi säutsud on uurimise all (1)

USA eriprokurör Robert Mueller uurib, kas president Donald Trumpi säutsud liigituvad katseks takistada õigusemõistmist uurimises, mille keskmes on Trumpi valimiskampaania sidemed Venemaaga, kirjutas ajaleht New York Times neljapäeval.

Laadimine...Laadimine...