Välisuudised

Saksamaal toodi Eesti haridussüsteem koolidele eeskujuks

Saksamaal toodi Eesti haridussüsteem koolidele eeskujuks

Sakslased muretsevad, sest viimase IGLU uuringu järgi on neil hariduslik edu ja sotsiaalne taust liiga tihedalt omavahel seos: nende laste edu koolis sõltub üsna palju sellest, kas vanemad on kõrge haridusega või mitte. Eesti tuli samas uuringus selles osas esikohale ning sakslased kavatsevad tulevikus siinsest haridussüsteemist eeskuju võtta.

Pekingis oli mullu viimase viie aasta puhtaim õhk

Pekingis oli mullu viimase viie aasta puhtaim õhk

Hiina pealinna Pekingi kurikuulsalt saastunud õhk oli 2017. aastal viimase viie aasta puhtaim, teatas linnavalitsus. 2017. aastal oli Pekingis keskmine eriti peenete ehk PM2,5 osakeste kogus kuupmeetris 58 mikrogrammi. Aasta varasemaga võrreldes on seda 20,5 protsenti vähem.

Trump Kimile: minu tuumanupp on suurem kui sinu oma

Trump Kimile: minu tuumanupp on suurem kui sinu oma (5)

USA president Donald Trump hoiatas suhtlusvõrgustikus Twitter, et Ühendriikide tuumanupp on kaugelt suurem ja võimsam Põhja-Korea omast. "Keegi sellest tühjaks kurnatud ja nälgivast režiimist võiks Kim Jong-uni informeerida, et mul on samuti tuumanupp, aga see on palju suurem ja võimsam, kui tema oma ja minu nupp töötab," kirjutas Trump.

Soomes möödus aastavahetus tavapäraselt

Soomes möödus aastavahetus tavapäraselt

Soome häirekeskus sai aastavahetusel tuhandeid kõnesid, kuid üldiselt möödus öö politsei teatel tavapäraselt. Politsei sai peamiselt teateid purjus inimeste ja ilutulestikuga seotud probleemide kohta.

Laadimine...Laadimine...