4 kommentaari

valged prantslased

Vasta kommentaarile

Valged prantslased on Triumfikaare juures Pariisis osa kollastes vestides ja osa tavariietes. Suured Bulvarid on valgeid prantslasi täis ja loomulikult politseid täisvarustuses mingid kokkupõrkeid vähemalt momendil ei ole.

kollavestid Maidannimas

Vasta kommentaarile

Kollavestid on Pariisis ja politsei on juba kinnipidanud oma 300 protesteerijat kes kahtlust äratanud. Bensu Maidann on käima lükatud ilmselt nüüd oodata biskviiditädi ja sardelli Tallinn-Nõmmelt majavalitsejat.

villand prantsmannil

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad prantsmannil sai globalismuse saastast villand kõiksugu sorosmakroonidest ja kukile roninud neegermeestest. Prantsusmaa piirkondadest bussidega kohale sõitev rahvas koguneb laupäeva varahommikul Pariisi ja nüüd peab riigivõim oskama oma rahvaga käituda. Seega tagada kord ja samas jõulised järeleandmised püüd leida kokkuleppeid muidu tuleb mitte enam Maidann Bensu vaid hoopistükkis Revolutsioon. Värk Prantsusmaal äärmiselt tõsine prantsmannil villand.

demokraatia elik Maidann, Bensu

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad tänavaile Prantsusmaal on ilmunud noored ja lapsed ja muide ilma kollaste jakkideta selline viimaste päevade muutus. Senini kollased jakid valdavalt sellised nooremad ja keskaes mehed veidi ka naisi ja muide vähemalt uudisklippide põhjal just prantslased. Noorte väljaastumiste puhul torkab silma ka neegreid ja arrabe selline teat muutus. Noortel mingeid nn kollaseid jakke lausa demonstratiivselt seljas muide ei ole kes viitsib jooksvalt telepurki jälgida. Prantsuse võimudel momendil kaks ülesannet laupäevaks tagada avalik kord ja piisavalt politseinikke tänavaile ja ei mingit joodikut töllerdama nagu Toompeal Tallinnas ja samas osata oma rahvaga rääkida. Elik mikronist peab saama makron kui saab muidugi. Ja ei mingit Maidanni Bensu austada oma inimesi ja rääkida inimestega.

Laadimine...Laadimine...