5 kommentaari

Kuuba kriis2

Vasta kommentaarile

Järsku Donald Trumpi äsjane liigutav hool latiinodest venetsueellaste eest on tingit võimalusest Puna-Hiina ja Vene rakettide paigutamisest Venetsueelasse, Kuubale ja Nicaraaguasse? Selline Kuuba kriis nr. 2 USA-le siis kukile seltsis segasem? Donald just nagu tahtis miskit müüri püstitada latiinode vastu nüüd aga hoopis latiinosid päästma kurja bussijuhi käest saa aru?

Aja Lugu

Vasta kommentaarile

On need lähimaa või keskmaa tuumaraketid, Eesti jaoks ei ole neil mingit vahe. Igal juhul on need relvad tuumasõja pidamiseks eranditult Ida-Euroopas, sh Baltikumis. USA-territooriumini need
raketid mitte kuidagi ei ulatu ja ameeriklased jäävad konflikti korral pealtvaatajateks. Eestis asuvatele NATO baasidele jätkuks vast 2-3 Hirosima võimsusega tuumapommist. Üks Tapale, teine Ämarile ja kolmas veel kusagile. Rohkem pole mõtet raisata. Aga pole ullu! Me tunneme endid niiiii kaitstutena! Toome aga siia tuumarünnaku märklaudadeks relvi juurde ja muudkui heidutame, heidutame... Mõni eriti äge Päevalehe tegelane koguni saadaks Peterburi pihta alustuseks mõne raketi...

Jep

Vasta kommentaarile

USA relvameistritel kah mure, ladudesse ei mahu arsenal enam ära, rahu ajal ostetakse minimaalselt.
Kas unistavad sellest, et saaks käima tõmmata ühe väikese sõja/konfliktigi?

W.

Vasta kommentaarile

Üks väidab, et rikub lepingut ja teine tõestab vastupidist. Kuidas sellest siis aru saada? Kas mõlemad valetavad või on mõlemal õigus? Nii nagu Emori ja Turuuuringute AS reitingud? Mõlemad käsitlevad sama, aga meetodid on erinevd.

majandus

Vasta kommentaarile

Venemaale on põhiline majandus plaanimajanduse seostamine turumajandusega millele siis lisandub manööverdamine kahe suurvõimuga. Tegevust igati piisavalt muide. Donald Trump peab eeskätt hakkama saama omadega ja Esimees Si tooma Teise Hiina Esimese Hiina tasemele elik hiinlaste jõukuse tõstmine. Pidev relvastumine tegelt tavaline kõrvaltegevus kulub igati ära.

Laadimine...Laadimine...