3 kommentaari

Piruk negrillole

Vasta kommentaarile

Pirukas negrillole on tegelt maailmas klassika - kas mitte klaashelmeste eest ei müüdud mitte Manhattani saart kus asub üks maailmalinn nüüd. Mis puutub konkreetselt klounaadi Kiievis - Väärikuse Revolutsioon mitte mingi Suur Oktoober - siis toda äärmiselt veriseks kujunenud ettevõtmist valmistati ette kaua kaua ja mitmelt poolt. Näituseks toodi kohale konteineritäied vastavaid sedeleid muide sulas mis igati arvestatav tegevus puht korralduslikust aspektist isegi pirukate jagamisega võrreldes. Siis rahulikult jagada ja sulas lihtsam ja arusaadavam igati põhiline tarib kohale.
Kuid põhiline oli igati pikajaliselt kavandatud kaua kaua operatsioon klaarimaks nn Hruštšovi kingitusega elik mingite veiderdiste poolt Kiievis vallandatud nn Maidani käigus välkkiirelt võeti üle Krimm elik kogu Musta mere põhjarannik läks tegelt Venemaa kontrolli alla. Sisuliselt maailmapoliitiline muutus - nii tehakse geopoliitikat debiilid jagavad pirukaid ja skakajud ning teised muudavad samal hetkel maailmpoliitkat, tase. Muide täpselt sama tempu mingi hetk hiljem korrati Vahemere idaosas Alaviitide rannikul - mingi mulati ebakompetentsus andis suure jupi Vahemere rannikut Venemaa kontrolli alla. Ja kogu lugu kogu Maidan skakal lisaks saala ja gorilka. Hetke jooksul täitus Katariina Suure, Nikolai I ja Jossif Stalini unistus. Venemaa sõjaväegrupeering on Vahemere rannal ja kogu lugu.

Pistis.

Vasta kommentaarile

Pirukate jagamine Ukrainas samuti kuriteokoosseis, jõhker sekkumine suveräänse riigi ja vene naabri siseasjadesse!?!

raha presidentidelt

Vasta kommentaarile

Kas nn asjatundjad veidi Ukrainast kah midagi teavad või põle mingite negrillode või teab kelle värk ei ole üleüldse oluline? Kes olid Ukraina presidendid aastail 2006 kuni 2016? Kuid ilmselt njamm njammide maa keda huvitab? Igati teenekas lobbist muide rahvusvaheline Filipiinid, omaaegne Belgia Kongo elik Zair ja Angoola miks mitte ka Juštšenko ja Janukovitši U kraina Porošenko takka otsa. Teeb raha seega veiks.

Laadimine...Laadimine...