7 kommentaari

uskmatu-toomas

Vasta kommentaarile

Eelpool muretsejate mure on asjatu sest maailm on muutuste tuules aga muutused ei toimu üleöö!Vaadake ca 20 aasta pärast !

lakekrantsid nn parlamentäärid

Vasta kommentaarile

Kas eestlaste keskel tõesti ei ole ühtki poliitikut kes tolle mõttetu kogumi mitte midagi tegeva laiali kihutamist ei nõua? Ja kõik mõttetult sidivailt lakekrantsidelt Strasbourgis eurooplaste raha ülikoolidesse teadust tegema. Ja nn Assamblee parlamentäärid trotuaare kasima ja ümmardama lemmikuid neegermehi ja benallasid eest ja takka. Kaua võib eurooplaste kukil.

mõttetu kogum

Vasta kommentaarile

Too Euroopa Nõukogu nn Parlamentaarne Assamblee on totaalne tühi koht mitte midagi tegev ja mitte midagi oskav tegelt selles ju asi. Tühjus ja ainult eurooplaste meie kõigi seega kukil. Eurooplased ja seega kindlasti ka eestlased ise ja ainult ise peaks tolle tühikargajate kogumi laiali kihutama. Ja vandid lahendagu oma küsimused ise kelle asi Hiidriik saagu hakkama ja ei mingit Schengenit ja töllerdamist Strasburgis või siis Strasbourgis kimagu Piiteri ja Moskoovia vahet. Aga ei tegelt tahetakse justnimelt Schengenit elik töllerdama Euroopa. Too nn Schengen on tolle nn Parlamentaarse Assamblee seltskonna tahtmine tegelt müüa viisat raha eest äärmiselt ropu raha eest. My ass.

Soovitusi Venemaale

Vasta kommentaarile

Venemaal tuleks sellest organisatsioonist kohemaid lahkuda, taastades ühtlasi sellega liitumisele eelnenud õigusliku olukorra oma riigis ja lõpetades igasugused tantsud teiselt poolt piire tuleva muusika saatel. Hääbuv Lääne tsivilisatsioon ei ole see, millest ajaloolisel teelahkmel seisev Venemaa peaks eeskuju võtma ja veel vähem selle ettekirjutusi pimesi täitma ja kõiki lollusi kuulekalt järgima.

ehe küüditamiskogemus

Vasta kommentaarile

Eestlasi ja tšerokii indiaanlasi seob teatavasti ehe küüditamiskogemus elik They took the whole Indian nation and send to the reservation. Vana hea Georgia in my mind.

Eestlased ja indiaanlased

Vasta kommentaarile

ka inimesed, miks te neid ei kaitse;))

mõttetu kontor

Vasta kommentaarile

Euroopa Nõukogu nn Parlamentaarne Assamblee on totaalselt mõttetu mingite totaalselt mõttetute tegelaste kontor ilmselt ainsamaks eesmärgiks eurooplaste maksurahal lebotamine ja mingitele vantidele Schengeni munsterdamine saaks ikke töllerdada Strasbourgis. Kontor laiali kihutada ja koheselt.

Laadimine...Laadimine...