3 kommentaari

Birma budistid appi singalitele

Vasta kommentaarile

Budistid singalid ei suuda paradiislikul saarel korda majja lüüa ennekuulmatu arvestades singalite võitluskogemust hinduistide tamiilide vastase sõja ajal. Järsku Birma budistid appi kutsuda Myanmari elik Birmat valitsev sõjavägi neil ehe kogemus võitlustes muhameedlastest bengalite rohingjadega? Tseilon ju tegelt paradiisisaar ja riik ei suuda korda tagada.

Mart töhe koheselt

Vasta kommentaarile

Mart töhe ja koheselt esmalt puhastus kõiksest schwarts-soroslikust globalismusest-marksismusest alustab loomulikult ministeeriumist ja ametitest. Ja siis punaakadeemikud-punarektorid oma töllerdavate nn taltechide ja Neegerlinn Tšernogorskitega nn kõrgharidus raske raha eest elik elamisluba Euroopa. Õpetagu neegreid ja maure Aafrikas ja Arabistanis kommunismust ja kapitalismust. Ja juba ootab Stokk no-go tsoonidega ja Idakeskus HKS-s. Töhe koheselt ei mingeid Tseiloni maure Tallinna ja Eestisse ja Euroopa.

Tseiloni maurid

Vasta kommentaarile

Veidi õpetust siis ristikoertele mauride poolt. Euroopas ja Tseilonil. Masendav ja mida tegid budistid oma julgeolekustruktuuridega mis igati kogemustega hinduistidega klaarides? Millega tegeles singalite julgeolek ja politsei?

Laadimine...Laadimine...