3 kommentaari

Matti

Vasta kommentaarile

Pole midagi imestada, Ameerika on võlgu juutide kontrolli all olevatele pankadele 20 triljonit dollarit, kuidagi peab ju seda tagasi teenima, palestiinLaste verega.... Meie poliitikud peavad suu kinni, sest muidu pandakse nende offshore arved kinni.

keda huvitab

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad keda huvitab mingi arrab, neeger, pakk, bangla, pilukas jne jne jne. Oluline on kes ja ainult - teab keegi? Mingite nn värviliste hukkumine ei tea kus ei huvita mitte kedagi tegelt. Poolsada, tuhat või koguni kümmetuhat, kelle asi. Vietnamis hukkus oma kolm miljonit ikkagi demokraatia ja ühised väärtused - keda huvitab? Ja põhiline kommunistlik Vietnam ja kunagine pommitaja elajalik muide on suured sõbrad vaata, et liitlased Lõuna-Hiina meres. Mingid arrabid Gazas ei huvita mitte kedagist tegelt. Kelle asi!

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Võib ju öelda, et hukkunud ja haavatud inimesed teadsid, mis neid ootab ja see oli nende endi teadlik valik, kuid kas see saab õigustada külmaverelist massimõrva ja relvastamata inimeste valimatut tulistamist lahingkuulidega? Ning kõige hullem, et selle massimõrva otseseks initsiaatoriks oli meie oma liitlane, kes muidu igal sammul enne ja peale sööki armastab inimõiguste kaitsmisest rääkida, kui neid tegelikkuses mingid inimelud ega -õigused ei huvita ja nii on ka meie valitsus selle nagu paljude teistegi massimõrvade kaudseks kaassüüdlaseks, sest ei söanda selgelt ja üheselt oma eitavat suhtumist sellistesse asjadesse väljendada kui tegemist on mõne oma väidetava sõbra või liitlasega ehkki õige sõbra just sellest ära tunnedki, et ta vajadusel ka negatiivsetest asjadest julgeb rääkida, mitte üksnes kõigi ees lipitsevalt saba ei liputa.

Laadimine...Laadimine...