3 kommentaari

Jah

Vasta kommentaarile

Brüsselis peaks vastupidi lepitama osapooli, mitte vaenu õhutama. Vaenulikus tegevuses peaks tagasi tõmbuma USA. Suurbritannia, Prantsusmaa ja väikeriigid Baltimaad ja Poola ning otsima võimalust Venemaaga ajanduslikke sidemeid luua. Ukraina kättemaksust võib kõike uskuda, küllap võib nende tegevusest välja lugeda Venemaa süüdistusi. Ja nüüd minnakase kindla peale välja. Eks julgust annab ka asjaolu, et kiideti heaks paljude riikide poolt nende verine ja ebaseaduslik võimuvahetus.

Kai

Vasta kommentaarile

Jätke ometi Venemaa-vastane tegevus. Kõige hullem on veel mürgitamise süüdistus, mis pole senini tõestust leidnud. Peab ikka alatu olema, et Putin hakkab enne valimisi midagi sellist korraldama. See oli tehtud meelega kellegi poolt. Tegelikult tahab Venemaa kõigiga hästi läbi saada, aga eks ta võtab kasutusele ka mõningaid vastumeetmeid ja seda ei saa tema süüks panna. Süüdi on Venemaale vaenulikud riigid, kes on hasarti läinud oma Venemaa-vastase tegevusega ja sõjaõhutamisega. Ka Brüsselis tegeldakse sellega selle asemel, et aidata meiesugusei vaeseid riike. Ma kirjuta uuesti ühe lause -peab ikka olema alatu väljamõeldis nagu hakkaks Putin enne valimisi midagi sellist korraldama. See on meelega tehtud.

ants

Vasta kommentaarile

Mida te debiilid vingute. Venemaa võib oma territooriumil teha mida tahab. Aga teie idioodid tassite Venemaa piiri äärde jänkixest terroriste ja see on normaalne.Nii et idioodid ärge vinguge.

Laadimine...Laadimine...