Venemaal kukkus alla reisilennuk 71 inimesega pardal

Venemaal Moskva oblastis kukkus täna alla reisilennuk, mille pardal oli esialgseil andmeil 71 inimest, teatasid transpordiministeerium ja juurdluskomitee.

Pilt: Scanpix

Venemaal kukkus alla reisilennuk 71 inimesega pardal (1)

Venemaal Moskva oblastis kukkus täna alla reisilennuk, mille pardal oli esialgseil andmeil 71 inimest, teatasid transpordiministeerium ja juurdluskomitee.

Saratov Airlinesi lennuk An-148 tõusis õhku Moskvast Domodedovo lennujaamast ja oli teel Orenburgi oblastis asuvasse Orski, kuid kukkus alla Ramenski rajoonis Argunovo küla juures, lausus allikas päästeametist, vahendas BNS.

Tema sõnul oli lennuki pardal 65 reisijat ja kuus meeskonnaliiget. Ta lisas, et kõik pardalolijad on suure tõenäosusega surnud.

Orenburgi kuberneri pressiesindaja Sergei Šermetsinski ütles, et temani jõudnud andmeil oli lennuki pardal üle 60 inimese ja pea kõik nad elasid Orenburgis.

Ühe allika sõnul ei saanud päästjad sõidukitega allakukkumispaigale ligi ning liiguvad sinna jalgsi. Rusud on paisatud suurele alale ja seni on päästjad märganud kahe inimese säilmeid, kirjutas Vene meedia.

Allakukkumise põhjus pole esialgu teada. Allikas Domodedovo lennujaamast ütles Vene meediale, et lennuk kadus radarilt kaks minutit pärast õhkutõusu.

Argunovo külaelanikest pealtnägijad nägid enda sõnul taevast kukkumas leekides lennukit.

Päästeteenistus sai pealtnägijatelt teateid Moskva Ramenski piirkonnas alla kukkunud põlevast lennukist. Eriolukordade ministeeriumi teatel suundus piirkonda seitse Moskva katastroofimeditsiini brigaadi. 

Lenta.ru andmetel on õnnetuspaigast leitud ligi 50 hukkunu kehaosad.

Interfaxi allikas selgitas hiljem, et enne alla kukkumist oli reisilennuk An-148 põrganud õhus kokku Venemaa Posti helikopteriga, vahendas ERR.

Esimene video õnnetuspaigalt:

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...