Pealinn

VIDEOD

Linnaosade uudised

FOTOD! President tunnustas kiireid koalitsiooniläbirääkimisi

FOTOD! President tunnustas kiireid koalitsiooniläbirääkimisi

"Ma tänan Keskerakonda ja Reformierakonda kiire tegutsemise eest," ütles president Kersti Kaljulaid, lisades et ta tänab ka Jüri Ratase valitsust ja kõiki eelnevaid valitsusi. "On teie võimalus pöörata halb heaks, see on oluline võimalus ja ma usun, et te kasutate selle võimaluse ära," pöördus riigipea ametisse astuva valitsuse poole.

Toomla: uus koalitsioonileping seisab ühiskonna huvide eest

Toomla: uus koalitsioonileping seisab ühiskonna huvide eest

"Võib öelda, et kui eelmisest leppest paistsid silma rohkem erakondlikud huvid, siis praegune koalitsioonileping on suunatud rohkem ühiskonna kui terviku huvide eest seismisele," ütles politoloog Rein Toomla, kes tutvus Pealinna palvel uue koalitsioonilepinguga ja võrdles seda ametlikult veel praegu kehtiva lepinguga.

JUHTKIRI: Miljon arendusele, mille saad niisama?

JUHTKIRI: Miljon arendusele, mille saad niisama?

Teatavasti ripub õhus kahtlustus, et suurärimees Hillar Teder soovis Keskerakonnale annetada miljon eurot. Vastutasuks pidanuks Keskerakonna nüüdseks ametist taandunud peasekretär Mihhail Korb osutama teene Hillar Tederiga seotud Porto Franco arendusele.

Pealinna päevaintervjuu

Kas eelistate töötada kodust või ihkate tagasi kontorisse?

Koroonaviirus Eestis

Kuidas hoida end koroonaviiruse eest?

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Kuidas alandada töötasu?

Kuidas alandada töötasu?

Lugeja küsib: Meie ettevõte kasutas eelmisel aastal eriolukorra ajal töötasu vähendamise võimalust kuni töötasu alammäärani. Kahjuks pole olukord  meie jaoks paranenud ning peaksime taaskord töötajate töötasu vähendama. Oleme saanud vastandlikke signaale selle kohta, kas võime sel aastal ka nii teha või mitte. Kas on õige, et igal aastal võib töötasu vähendada kuni töötasu alamäärani kolme kuu jooksul?

Teravnurk

Sotside nägemuses muutuks Tallinn patupealinnaks?

Sotside nägemuses muutuks Tallinn patupealinnaks? (2)

Eelmisel nädalal erutas Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna linnapeakandidaat Raimond Kaljulaid oma Facebooki kontol lugejaid küsimusega, kas inimesed ikka teavad, et Tallinn on ainus pealinn Põhjamaades, kus ei ole ametlikku alastiranda.

Vaata virtuaalset muuseumituuri: Linnusest linnaks. Taanilinna sünd 800 aastat tagasi