Janek Mäggi: riikliku tõeagentuuri loomisel ei ole mõtet

Janek Mäggi: riikliku tõeagentuuri loomisel ei ole mõtet

"Võimalik, et see oli kujundlik mõttevälgatus. Ma ei usu, et sellisel täiendaval bürokraatial on mingit mõtet, eriti ajal, kui infot toodetakse meeletustes kogustes," ütles suhtekorraldaja Janek Mäggi, kommneteerides peaminister Kaja Kallase poolt välja öeldud mõtet luua riiklik faktikontroll. 

Lõbusõitjad viljapõldudel tekitavad talunikele suurt kahju
Eesti

Lõbusõitjad viljapõldudel tekitavad talunikele suurt kahju

"Põldudele tekitatavad sõidukite jäljed jäätuvad, lumi pressitakse kokku ja kevadel sulab lumi nendelt kohtadelt aeglasemalt," selgitab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja teraviljatoimkonna esimees, Avispeamees OÜ juht Jaak Läänemets.

Korruptsioonitaju indeksis on Eesti aastaga tõusnud punkti võrra
Eesti

Korruptsioonitaju indeksis on Eesti aastaga tõusnud punkti võrra

"Ükski riik, sealhulgas indeksi tipus olev riik, pole korruptsioonist täielikult vaba. Küll aga tuleb küsida, mis on need põhimõttelised erinevused, miks näiteks Soome on Eestist 10 ning Taani 13 punkti ees," sõnas ühingu Korruptsioonivaba Eesti tegevjuht Carina Paju.

Ratas asub riigikogus tööle keskkonnakomisjonis

Ratas asub riigikogus tööle keskkonnakomisjonis (1)

"Keskkond ühendab meid kõiki - selle seisust sõltub, kui hea on elada meil ja järeltulevatel põlvedel. Vastav töö on kõikehõlmav, sest keskkonnaga on otseselt või kaudselt seotud kogu meie argielu," ütles valitsusjuhi kohalt riigikokku naasnud Jüri Ratas.

Pealinn

VIDEOD

Linnaosade uudised

Põhja-Tallinn jagab tasuta graniitkillustikku

Põhja-Tallinn jagab tasuta graniitkillustikku

"Kui sügisel seda teenust esmakordselt pakkusime, polnud elanike huvi mõistagi üleliia suur, ent nüüd on vajadus ja soovijate arv märgatavalt kasvanud," märkis Põhja-Tallinna linnaosavanem Peeter Järvelaid.

JUHTKIRI: Miljon arendusele, mille saad niisama?

JUHTKIRI: Miljon arendusele, mille saad niisama?

Teatavasti ripub õhus kahtlustus, et suurärimees Hillar Teder soovis Keskerakonnale annetada miljon eurot. Vastutasuks pidanuks Keskerakonna nüüdseks ametist taandunud peasekretär Mihhail Korb osutama teene Hillar Tederiga seotud Porto Franco arendusele.

Pealinna päevaintervjuu

Miks olete veredoonor?

Kas eelistate töötada kodust või ihkate tagasi kontorisse?

Koroonaviirus Eestis

Kuidas hoida end koroonaviiruse eest?

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Kuidas alandada töötasu?

Kuidas alandada töötasu?

Lugeja küsib: Meie ettevõte kasutas eelmisel aastal eriolukorra ajal töötasu vähendamise võimalust kuni töötasu alammäärani. Kahjuks pole olukord  meie jaoks paranenud ning peaksime taaskord töötajate töötasu vähendama. Oleme saanud vastandlikke signaale selle kohta, kas võime sel aastal ka nii teha või mitte. Kas on õige, et igal aastal võib töötasu vähendada kuni töötasu alamäärani kolme kuu jooksul?

Teravnurk

Sotside nägemuses muutuks Tallinn patupealinnaks?

Sotside nägemuses muutuks Tallinn patupealinnaks? (2)

Eelmisel nädalal erutas Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna linnapeakandidaat Raimond Kaljulaid oma Facebooki kontol lugejaid küsimusega, kas inimesed ikka teavad, et Tallinn on ainus pealinn Põhjamaades, kus ei ole ametlikku alastiranda.

Vaata virtuaalset muuseumituuri: Linnusest linnaks. Taanilinna sünd 800 aastat tagasi