VIDEO JA GALERII! Ratas: Keskerakonna ministrikandidaadid on end tõestanud tugevate tegijatena

VIDEO JA GALERII! Ratas: Keskerakonna ministrikandidaadid on end tõestanud tugevate tegijatena

"Keskerakond läheb uude valitsuskoalitsiooni enesekindlalt, kõik ministrikandidaadid on end tõestanud tugevate tegijatena," lausus Keskerakonna esimees Jüri Ratas. "Olen kindel, et Keskerakonna volikogu poolt heaks kiidetud tulevased ministrid seisavad Eesti inimeste hea käekäigu eest ja viivad ellu valijatele antud lubadusi. Soovin uue valitsuse ministritele pealehakkamist ja kiiret sisseelamist!"

Reformierakonna juhatus kinnitas valitsusdelegatsiooni

Reformierakonna juhatus kinnitas valitsusdelegatsiooni (1)

“Teen täna Reformierakonna volikogule ettepaneku kiita heaks valitsusse mineku," ütles ametisse astuv peaminister Kaja Kallas. "Püüdsin ministreid valides saavutada tasakaalu erinevate kriteeriumide alusel. Sooline tasakaal on mulle oluline, sest meie ridades on palju väga tublisid naisi. Ka kogemuslik tasakaal on oluline ehk et valitsuses oleks nii varasema kogemusega kui värskeid liikmeid."

Ööpäevaga lisandus 532 postiivset koroonatesti

Ööpäevaga lisandus 532 postiivset koroonatesti

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti 4568 koroonatesti, millest esmaseid positiivseid oli 532 ehk 11,6 protsenti testide koguarvust. Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 196 inimesel. Harjumaa uutest haigusjuhtudest 154 laekus Tallinna.

Pealinna päevaintervjuu

VIDEOD

Linnaosade uudised

Pealinn

MEREÄÄRE AVAJA REBECCA KONTUS: Mulle meeldib avar silmapiir ja vabadus

MEREÄÄRE AVAJA REBECCA KONTUS: Mulle meeldib avar silmapiir ja vabadus

"Tahtsin noorena saada piloodiks või tüürimeheks," ütleb laulja Rebecca Kontus, kes esindas 2005. aastal Eestit Eurovisioonil tüdrukuteansambli Suntribe koosseisus. Hoopis vähem teatakse, et just tänu tema mängulisele fantaasiale võime Noblessneri sadamalinnakus tunda end mõnusalt punaste kraanavalgustite ja paadikujuliste pinkidega moodsas linnaruumis. 

Marina Kaljurand: Trumpi lahkumisega tuleb usaldus tagasi

Marina Kaljurand: Trumpi lahkumisega tuleb usaldus tagasi

"Mul on hea meel, et see, mis juhtus 6. jaanuaril, juhtus Ameerika Ühendriikides ja kapitooliumis, sest Ameerika Ühendriikide demokraatia pidas sellele vastu," rääkis Euroopa Parlamendi liige Marina Kaljurand (SDE). "Rahvamassidega ei tohi mängida, sest mingil hetkel nad võivadki kaotada kontrolli."

Kas võtate raha teisest pensionisambast välja?

Mis tekitab naabrite vahel kõige suuremaid tülisid?

Koroonaviirus Eestis

Kas abielu peaks Eestis jääma mehe ja naise liiduks?

Kuidas hoida end koroonaviiruse eest?

Põnev/kasulik

Lugeja kirjutab

Lugeja küsib: Kas mul on õigus lisatasule?
Eesti

Lugeja küsib: Kas mul on õigus lisatasule?

"Kui töötaja on igakuiselt saanud lisatasu, kuid pole olnud selge, milliste täiendavate ülesannete või kriteeriumite täitmise eest, siis võib nimetatud tasu muutuda töötasu osaks," selgitab Tööinspektsiooni ennetusosakonna juhataja Kaire Saarep.

Teravnurk

Vaata virtuaalset muuseumituuri: Linnusest linnaks. Taanilinna sünd 800 aastat tagasi