9 kommentaari

lugeja

Vasta kommentaarile

http://www.rahvaraamat.ee/p/korruptiivne-eesti/755335/et?isbn=9789949551286

Õigusteadlane ja poliitik Ando Leps tõestab oma raamatus, et Eestis on korruptsiooni küll ja rohkem. Seadusandlus pole riigijuhtidele kohustuslik ning kuritegevusega võideldakse valikuliselt. Korruptsioon algab Kadriorust ja Toompealt, ent levib väga paljudesse erinevatesse eluvaldkondadesse, mille toimimist tegelikult peaksid reguleerima seadused. Aga seadused ei toimi – või kasutatakse neid valikuliselt.

kodanik

Vasta kommentaarile

Mis rumal jutt? See ju katastroofiline EKRE ha Tallinna TV möla.Sattusin läbi fb siia lehele.Kirjutage mudagi mõistliku ja äege otsige tonti, kus seda pole.

OMG postitas:

Kobi oma feissbuuki tagasi enda tontide juurde.

vapsik

Vasta kommentaarile

Aga selline tegevus vastab põhimõtteliselt EW järjepidevusele 1934. aasta 12. märtsist.

Vähemuskodanik

Vasta kommentaarile

See eelmine kodanik on kahjuks ise palgaliste peavoolukirjasutrate ohver.
Kahju, et sellised on nii palju, et valimised ära rikuvad!

Kodanik

Vasta kommentaarile

Kui mäda süsteem on, seda näitab meie uurimis- , õiguskaitse-, karistusorganite otsene allutamine võimukartellile ja selle korruptiivne kontrollimatu kuritarvitamine opositsioooni vastu ja enda kuritegude kinni mätsimiseks. Kala hakkab ju mädanema peast. Ei usu ilmaski et selline tõe ja õiguse väänamine ja alatu klaperjaht oleks võimalik n. Soomes.
Millistele alustele on ülesehitatud meie naabrite- PÕHJAMAADE ÕIGUSSÜSTEEM JA DEMOKRAATIA? Millised VÕIMU KONTROLLIVAD JA TASAKAALUSTAVAD HOOVAD on seal kasutusel ? See teema on aktuaalne ja seda võiks asjatundjad meediaruumis käsitleda ja meie avalikkust valgustada.

Perl Inga

Vasta kommentaarile

Reffide diil välispankadega vääriks kõige rangemat korruptsiooni ja rahvuse hävitamise paragraafi! See poliitikute afäär ongi kodanike ja riigisektori (vaesus)tragöödia põhjus. Samaaegselt vääriks uurimist, miks vastavad organid seda ei näe!?

Jaa

Vasta kommentaarile

Nii see on. Omad mehed paigas. Ei tohiks unustada ka, et Reinsalu on Keskerakonna-vastane ja ei tohiks eirata meie korruptsioonimeistrit ja endist luurekoordinaatorit Eerik-Niiles Krossi. ei usu, et see osav mees istub käed rüpes, on ju meeles tema alatu tegevus, kui tahtis saada linnapeaks.

Ott

Vasta kommentaarile

Prokuratuur on valitsuse mõjusfääris. Valitsusmeelsed aitavad keskerakondlasi mustata ja kõik vaid võimu säilitamise nimel. Nad ei vali vahendeid, kui ohus on nende võim ja rahakott. Demokraatlikus riigis, mida me enam kahjuks pole, peaks prokuratuur olema õiglane.

Laadimine...Laadimine...