ERUKINDRAL: Terroristide saabumine on ilmselge, küsimus on vaid selles, palju neid saabub

Erukindral Ants Laaneots tõi seninägematut sisserändevoolu ja terroristide saabumist kommenteerides välja tõiga, et praeguses kaoses on süüdi Euroopa Liidu juhtkond, mis käitub kui peata kana.

Pilt: Scanpix

ERUKINDRAL: Terroristide saabumine on ilmselge, küsimus on vaid selles, palju neid saabub (56)

Erukindral Ants Laaneots tõi seninägematut sisserändevoolu ja terroristide saabumist kommenteerides välja tõiga, et praeguses kaoses on süüdi Euroopa Liidu juhtkond, mis käitub kui peata kana.

"Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega. On ilmselge, et Brüsselis ei mõisteta - see põgenikelaine ei jää viimaseks. Euroopa vastutulelikkus migrantidele annab veel suuremale osale Aafrika, Lähis-Ida ja teiste vaeste regioonide elanikele kindlustunde, et siin võib leida "tõotatud maa"," oli Laaneots veendunud. 
 

"Juba on väljaarvutatud, et EL-i praeguse poliitika säilides on aastaks 2030 siin ligi 52 miljonit muslimit, mis on juba 10% kogu ühenduse elanikkonnast. Sellest saab tõsine katsumus meie heaoluühiskonnale ja võib vabalt tuua sellele lõpu," hoiatas erukindral.


"ÜRO andmetel on Vahemere kaudu saabunud 366 402 sisserändajat, suurem osa neist on muslimid. Umbes 40% on Süüriast, Afghanistanist, Iraagist sõja jalust põgenenud, kõik ülejäänud on kodumaalt lahkunud paremat elu otsima," märkis Laaneots.

"Suurem osa Euroopasse tulijatest on noored ja tugevad mehed. Tekib küsimus, kes nad on ja milleks siia tulid? Seda, et nende seas on pühasõdalasi, kinnitavad nii Briti kui ka teised allikad. Nii et terroristide saabumine on täiesti ilmne. Küsimus on vaid selles palju neid on?" küsis erukindral.


"Sama Briti allikas teatas ka, et Euroopasse saabunud terroristide ülesanne on kättemaks Ameerika Ühendriikidele ja nende liitlastele, kes osalesid õhurünnakutes Islamiriigi (ISIL/ISIS) vastu," lisas sõjaväeekspert. 


The Sunday Express teatas viitega allikale ISIL-i ridades, et koos sisserändajatega on praeguseks Euroopa Liitu juba saabunud üle 4000 terroriorganisatsiooni võitleja. 

 

Kindrali soovitused Brüsselile:
 

1)         esiteks sulgeda piirid, saata Vahemerre sõjalaevad ja võtta tarvidusele teised hädavajalikud abimeetmed;

2)         alustada läbimõeldud ja koordineeritud võitlust rahvusvaheliste kuritegelike gruppidega, mis tegelevad inimkaubandusega Euroopas;

3)         luua Euroopasse pääseda soovijatele filtratsioonilaagrid, et teha kindlaks nende taust ja minevik;

4)         anda Euroopas elamiseks õigus vaid sõjapõgenikele, mitte kerge elu otsijatele, nn mugavuspõgenikele;

5)         kaasta probleemi lahendamisesse ÜRO ja teised rahvusvahelised organisatsioonid;

6)         saata viivitamatult tagasi kõik ilma mõjuva põhjuseta Euroopasse saabunud illegaalid.

56 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...