3 kommentaari

järsku veel laali

Vasta kommentaarile

Tegelt U kraiinaga lugu äärmiselt keeruline omandiküsimuses Galiitsias Lääne-Ukrainas võivad kohe-kohe esile astuda poolakad ja juudid abiks loomulikult teada tuntud laal. Ja värk läheb äärmiselt tõsiseks - Euroopa elik omandi tagastamine õigusjärgsetele omanikele vast mõni mõikab eestlastest. Äärmiselt ettevaatlikult lugupeetavad. U kraiina lausa Galiitsia Euroopa.

kinnisvara ihalus

Vasta kommentaarile

Kiiev julgelt kolme miljoni elanikuga kuid tegelt arvatakse viis miljonit sisuliselt nagu Kabul vastavate sedelitega ülekülvatud Afgaani pealinn. Tegelt mitte keegi ei tea U kraiina rahvaarvu viimane rahvaloendus aastal 2001. Juhul kui jõuline äärmiselt jõuline katus krõša siis muidugi võib askeldada kuid tundub vähemalt eestlased veidi tagasihoidlikumad. Ikkagi selline pro forma hohholide kuid tegelt spetsiifiliste žiidobandeerade pärusmaa on selline rahvatõug karm värk.

U kraiinast

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad mis saab omal ajal Uljanoff-Lenini, Bronstein-Trotski ja Džugašvili-Stalini poolt moodustatud nn Ukraina NSV-st on täiesti ebaselge jookseb juba kaheksas aasta segaduste aega nn Väärikuse Revolutsioon. Tegutsemas erinevad jõud ja kes jääb peale ei ole selge ei ole välistatud antud moodustise jagunemine. Ja huvitav kes võlad maksab või saadab korstnasse...Muide kas mitte bolševikkid trotskistid just nii ei käitunud otse korstnasse. Äärmine ettevaatlikus on vajalik Kiievi puhul.

Laadimine...Laadimine...